Wpis z mikrobloga

#programowanie bo najszybciej mi tutaj pomożecie, ale pokrewnie dodam jeszcze #webdev i szeroko pojęte #it #komputery

robię małą prezentację i widziałem kiedyś stronę, która zamieniała code snippet na taką ładniutką grafikę, jak w przykładzie poniżej. od słów kluczowych wujek google odsyła mnie albo do rankingów języków programowania albo do wszelakich js/css beautifierów

na pewno ktoś kojarzy, ja to mam "na końcu języka" ale pamięć już od kilku dni nie chce się odblokować. płacę plusem
ilmash - #programowanie bo najszybciej mi tutaj pomożecie, ale pokrewnie dodam jeszcz...

źródło: comment_GMEc3Du3zNzYCSEMxSKtEslVcvdgmsog.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@tomeczek11: wiem co to mockupy i to zupełnie nie to. chodzi mi o to, co widać na załączonym obrazku, w sensie: wklejasz kod, wybierasz kolorowanie składni, temat graficzny i kilka dodatkowych opcji i generuje takie fajne obrazki
  • Odpowiedz
@Dzakus: nie napisałem, że jestem webdev, ale ludzie od webdevu częściej mają kontakt z fancy zabawkami do generowania grafik

@pomarancza_: wiem, że to PHPStorm, nie chciałem identyko, chodziło mi o fragment ze źródłem, jakbym chciał tak samo to bym mógł to w jakimś gimpie ogarnąć lekko

dla potomnych: instaco.de

trafiłem na odnośnik do stacka na 3 stronie google...
  • Odpowiedz