Wpis z mikrobloga

Dlaczego kobiety nie lubią singli

Kobiety z trudem przyjmują nowe obowiązki preferują raczej wykorzystywanie facetów unikając obowiązków a spijając śmietankę przykład to częste mówienie przez kobiety zdania „to co zarobiłam ja jest moje ale to co zarobił on jest nasze” Nie mogą znieść tego że mężczyzna może zachować zasoby dla siebie.

Kobiety są wściekłe że wybierając ścieżkę singielstwo skupiamy się na sobie i nie dajemy im już swoich zasobów. Czego kobiety nie mogą zaakceptować.

„Za każdym mężczyzną stoi kobieta która go wspiera „ kobieta może nie ogarnąć tego że samotnych facet mógł osiągnąć sukces bez pomocy partnerki.

Kobiety też raczej preferują nienawiść do samotnych mężczyzn którzy odnieśli sukces ponieważ bogaci single nie dbają o nikogo poza sobą. Biedni singlowie są mniej hejtowani przez płeć przeciwną. Zauważyliście kiedyś żeby kobieta hejtowała bezdomnego faceta bez dziewczyny, bądź singla studenta. Wszystko się tyczy zasobów mężczyzny.

Panuje przeświadczenie że jeżeli jesteś samotny (nawet ze swojego wyboru) to coś jest z tobą nie tak. Ludzie mogą myśleć że jesteś aspołeczny, bądź jakiś niepełnosprawny skoro, nawet taki atrakcyjny facet jak ty nie ma dziewczyny.

Kobieta traktuje samotnego z wyboru faceta trochę tak jak niewolnika który uciekł z plantacji taki buntownik co robi inaczej. Może odczuwać strach przed tym że facet taki będzie namawiał innych do herezji.

Nienawiść względem samotnych, wywołuje u mężczyzn presje społeczną gdzie nie chcąc być wyrzuconym ze społeczeństwa muszą znaleźć dziewczynę i to napędza hejt.

Kobiety mają przekonanie że faceci potrzebują dziewczyn do normalnego funkcjonowania. Mężczyzna który wybiera samotność daje komunikat kobietom że są bezużyteczne i że on jest lepszy.

Jako że moje wpisy wywołują duże kontrowersje to będę je wrzucał pod tagi mgtow, redpill, theredpill ten wyjątkowo jeszcze na samotność.

#mgtow #theredpill #redpill #samotnosc
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plen: swego czasu miałem bardzo dużo koleżanek, ale teraz już staram sie ograniczać kontakt z nim jak widze co robią na studiach gdzy chłopak/nażeczony został na wsi. Z takimi staram sie nie kumplować. Co nie oznacza że jestem a społeczny mam koleżanki a nawet przyjaciólki.
  • Odpowiedz
@wesola_zaba: rozumiem, nadinterpretowałem. to nie miał być atak, po prostu w moim odczuciu obraz, który rysujesz jest jakby w krzywym zwierciadle, wyglądało mi to jakbyś się czegoś naczytał i naoglądał w necie, ale widocznie po prostu takie masz doświadczenia. obyś jeszcze spotkał na swojej drodze lepsze niż te, które opisujesz
  • Odpowiedz