Wpis z mikrobloga

Co niektórzy już wieszają na mnie psy za zwłokę z kwaśnymi. Nie dziwię się, należy mi się. Dopracowany produkt wymaga poświęceń. Krótką historię przedstawiłem w obrazku - otwierajcie w nowym oknie. Obrazkowa historyjka wyjaśnia, co się dzieje i gdzie są Wasze kwaśne żelki.

Spośród wszystkich osób, które do końca sierpnia zamieszczą na mirko pod tagiem #konfidentki recenzję + zdjęcie otrzymanych kwaśnych wylosuję jednego Mirka lub Węgierkę... Nagrodą będzie 6-miesięczny abonament
na kwaśne żelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co miesiąc do wybranego paczkomatu wpadnie dla Ciebie porcja konfidentek. Fajna nagroda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Teraz czeka mnie kilka dni stresu. Co powiedzą Mireczki? Czy wybaczą opóźnienie? Dojdą paczki, będą recenzje. Właśnie konsumuję mimo woli kolejną kwaśną gruszkę i... cholera, no są zajebiste. To będzie pierwsza recenzja pod tagiem #konfidentki xD Czekamy na resztę. (òóˇ)

#gusto #konfidentki #kwasnezelki #takbylo #historia
Pobierz ecco - Co niektórzy już wieszają na mnie psy za zwłokę z kwaśnymi. Nie dziwię się, na...
źródło: comment_nwIC8uqCfA5BxF2QxUlAu7w4WLtw90v6.jpg
  • 20
@ecco: ej xd a jak kupić konfidentki w pudełku to znacznie lepsze. Opakowania od woreczków szkoda że nie macie opcji dopłaty za np opakowanie plastikowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
Btw uwielbiam mandarynki jest jakaś szansa na mandarynkowe żelki? ( ͡º ͜ʖ͡º)