Wpis z mikrobloga

Cejrowski twierdzi, że przed wichurami, które ostatnio pozbawiły życia kilku osób można się uchronić modlitwą i artefaktami umieszczanymi w rogach posesji, a osobom poszkodowanym "się wyłożyło" bo nie chodziły do kościoła
Ten facet to dla mnie sztandarowy przykład katola, z gatunku tych, którzy podnoszą mi ciśnienie i są doskonałym zaprzeczeniem nauk nowotestamentowych. Zacietrzewiony, cieszący się z cudzego nieszczęścia, nienawistny, okazujący niesłychane miłosierdzie hipokryta. Mam wrażenie, że jego ulubioną częścią Biblii jest Stary Testament. Ciekawe kiedy jemu się coś wyłoży. #cejrowski #cejrowskicwel #bekazkatoli
n.....z - Cejrowski twierdzi, że przed wichurami, które ostatnio pozbawiły życia kilk...

źródło: comment_RbpJyH4lzPmvk9W9gk85QEOygwhva4az.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@ninakraviz: Dla mnie Cejerowski to pół debil-pół mędrzec. Jak krytykuje unię europejską to ma nawet w tym racje, w każdym razie jest to jakoś logicznie uargumentowane a w drugim wywiadzie powie że Polacy nie potrzebują czytać literatury rosyjskiej bo to jest literatura naszego wroga xD
  • Odpowiedz