Wpis z mikrobloga

Czy jestem pierwszą osobą, której wydaje się że statystyki wystawionych ogłoszeń w portalu olx.pl są generowane automatycznie?

Drugi raz wyrózniłem ogłoszenie co przyniosło taki sam efekt z dnia na dzień. z 4 do 28 odsłon telefonu oraz z 1 do 4-5 osób obserwujących. Różne pory roku. Przy 28odsłonach, miałem po jednym tylko telefonie i to z biur nieruchomości. Pytam ponieważ ogłoszenie nie jest tanie (jakieś 75zł) a efektu praktycznie żadnego, prócz sztucznych? statystyk.

#olx #oszukujo? #nieruchomosci
  • 4
  • Odpowiedz
@damyan90: Możesz mieć rację.
Na wiosnę wykupiłem ogłoszenie, w którym nie podałem kontaktu telefonicznego, bo chciałem wymusić kontakt przez olx. Z punktu ogłoszenie zaczęło obserwować kilka osób, a przez 2 tygodnie jak wisiało skontaktowały się ze mną 3. Serwis praca. Zdziwiło mnie, że ktoś w ogóle obserwuje ogłoszenie, w którym nie ma podanego kontaktu telefonicznego.
  • Odpowiedz
@damyan90: Przecież oni musza stwarzać pozory że jak zapłaciłeś to więcej osób jest zainteresowanym twoim ogłoszeniem. Dwa dni temu wystawiłem dwa ogłoszenia i z automatu po 5 minutach mam po 2 telefony z każdego ogłoszenia. Oczywiście nikt do mnie nie zadzwonił.
  • Odpowiedz