Wpis z mikrobloga

@patryczaki: Polecam i gierki,które ograłem i muszę jeszcze ograć. A więc zaczynamy : Muszę ograć Tomb Ridera, Dooma, Prey wyjdzie nowy Wolfenstein (poprzednie były udane) grałeś w RTCW? , nowe Metro Redux (2033 i LL również polecam),Wiedźmin 2,Ethan Carter,Alien Isolation.Nie wiem jaki masz gust growy. Niedawno był news,że wyjdzie też nowe Age of Empires. Wychodzi nowe Stars Wars z kampanią+multi. Jest w co grać.Polecam ci bardzo Wiedźmina 3. I uczucie
  • Odpowiedz
  • 1
@patryczaki
Teraz jest taka susza, że szkoda gadać... Miałem teraz sporo wolnego i nie było totalnie w co grać. Premiery nowych gier dopiero na jesieni, może się w końcu trafi jakąś z głębszą fabułą, ale premiery są oczywiście wtedy jak człowiek nie ma za wiele czasu na granie :/
  • Odpowiedz
@patryczaki: mam tak samo jak Ty. Gry szybko mnie nudzą. Jednak ostatnio zagrałem w nowego Dooma, tak niesamowicie mnie wciągnął, ze poczułem się jak 15 lat temu, gdy gry cieszyły jak pieron :)
  • Odpowiedz
@patryczaki:
Szacuken za ROGa. Pierwsza rzecz którą zrobiłem po instalacji grafiki to instalacja Asus Aura żeby wyłączyć te choinkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co to za grafika? 7k i #pcmasterrace? Ja prawie 4k dałem za sam monitor i grafikę ( ͜͡ʖ ͡€) Co do gier to polecam serię #dishonored. We wrześniu jest premiera kolejnej części. Ostatnio
  • Odpowiedz
@Johny3: Jak miałem starego PCta to miałem w cholerę czasu, nagle po zakupie nowego PUFF! gone. Wiecznie jakieś głupie zmiany w pracy albo robi się co innego. Czekam na AOE4 i Anno 1800
  • Odpowiedz