Wpis z mikrobloga

Mirko, pomóż :(

Rozglądam się za samochodem za ok. 20-25 tyś. Zależy mi, żeby samochód był maksymalnie 10-letni. Poza tym:
- sedan (z pakownym bagaznikiem), ewentualnie kombi
- raczej na dłuższe trasy
- nie za drogi w utrzymaniu

Przejrzałem wczoraj olx i alledrogo, ale rozstrzał jest tak duży, że nie wiem, co warto w tym segmencie oglądać..

#kupautozmikro #samochody
  • 17
@viruzzet: Moje osobiste zdanie to starsze auto droższej marki. Jeździłem wieloma autami, posiadam też nie pierwsze auto i jedak zdecydowanie polecam rozglądać się w Audi, Lexus ewentualnie Mercedes, Volvo. Stany blacharskie takich mazd czy opli to mnie dobijają.
@viruzzet ja konkretnie mam 1.8 TDCi. Mocy i momentu nie brakuje jak na gabaryty auta. Skrzynia 6 biegów. Na trasie przy prędkościach autostradowych cisza w środku. Kupiłem z pewnym przebiegiem 160 kkm. Teraz ma 220 kkm bez awarii. Jedna spalona żarówka a tak to płyny tylko. Aha. Nagłośnienie Sony (opcja) gra bardzo fajnie.
@viruzzet: z 10 letnim może być problem, ale polecam Volvo V70 z silnikiem D5. Pełny ocynk (nie rdzewieje), a silnik jest niezniszczalny, wystarczy pilnować przeglądu co 15k km.

Mam, polecam. 10lat, 340k nalotu, zero poważnych usterek, jak masz jakieś pytania wal na priv