Wpis z mikrobloga

Dobra a ta jest gruba czy nie?


@ChytryPredator: Nie, w sensie poziom tkanki tłuszczowej jest w normie. Problemem jest jednak budowa ciała, która jest masywna. Wygląda, że zdjęcie jest przerobione.
  • Odpowiedz
@ChytryPredator: Ładna z twarzy, figura zbyt otyła. Ale nie sama figura działa na jej niekorzyść, także efekty takiej figury, czyli cellulit fhój aż dziury się robią i to jest obrzydliwe.

Nie, w sensie poziom tkanki tłuszczowej jest w normie.


@Jah00: Na udach też?
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: Uda powinny być szerokie, bo to świadczy o szerokich biodrach. Ważne aby zwężały się w kolanach. Tutaj pani kolana ma dość grube, co jest samo w sobie nieatrakcyjne i nawet jak schudnie to niewiele jej to da. Jeszcze raz powtarzam: bardziej liczy się budowa ciała, figura, niż to czy laska jest gruba czy szczupła. Może nie jestem jakimś znawcą, ale miałem w ręku kilka kobiecych pośladków i ud i
  • Odpowiedz
bardziej liczy się budowa ciała, figura, niż to czy laska jest gruba czy szczupła


@Jah00: Czyli proporcje, jak najbardziej się zgadzam.

Uda powinny być szerokie


Szerokie tak, ale nie grube. Ona ma grube, co powoduje duży cellulit który mnie osobiście obrzydza, choć lubię gdy kobieta ma więcej ciałka.
  • Odpowiedz
@ketczupasek jest klepsydrą, tylko jest bardzo otłuszczona i talia się chowa pod tłuszczem. Skądś to znam, jak przytyję to talia mi znika, a jak chudnę to wyglądam jakbym nosiła gorset xD
  • Odpowiedz