Wpis z mikrobloga

Rzadko kiedy oglądam streamerów ale #!$%@? XD Polscy streamerzy to na siłę streamują?
Oglądałem dziś chwilę BlackFireIce czy jakoś tak - narzekanie non stop, w #!$%@? złych zagrań xD na czacie rygor jakby #!$%@? nie wiem co to było, zero śmieszkowania bo od razu upomnienie.
Teraz kolejny MKR, o jezu jak mi źle, streamuję tyle godzin xD Straszne to jest.
#hearthstone
  • 18
@darjahn: Bixente z tą sztuczną atmosferą i próbą bycia śmiesznym? Nie dzięki.

Oglądałem dziś chwilę BlackFireIce czy jakoś tak - narzekanie non stop, w #!$%@? złych zagrań xD na czacie rygor jakby #!$%@? nie wiem co to było,


@Oskarek89: Traktuje ten czat jakby ktoś czytał logi i mu wytykał to co jest pisane na tym czacie xD. Napisz w złym momencie ikonkę to możesz skończyć z perm banem xD.

O
@Oskarek89 Avalkiz na YT jest spoko, ale on stremuje cities skylines itp. w sumie ci którzy przeszli na streamowanie zawodowe robią to na siłę, w końcu to ich praca...
@Oskarek89: Bo w Polsce jak w lesie xD, ludzie chcą oglądać patologię a nie wartościowy content. Jakby się pojawił jakiś polski StrifeCro albo Kibler to by umarł z głodu, bo mało kto by go oglądał.
@Oskarek89: bez kitu jak słucham tych polaczkowatych streamów to mam ochote sie zesrać na wielką gromadę. xD atmosfera smutku i płaczu. A potem wchodzisz na jackiego, thijsa i od razu FeelsGoodMan !!