Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moje męskie ego i duma zostały urażone, zostałem upokorzony i nie wiem czy mam dać sobie spokój z tym wszystkim czy co.
Chodzi o sex. Jakiś czas temu na imprezie poznałem pewną Anie (nie ma tak na imie), mój kumpel coś kiedyś z nią świrował, powiedział że ona to petarda w łóżku i takie tam. Ja jestem sam od kilku miesięcy i wiecie jak to jest. Nie powiem, zadziałało na mnie to co powiedział kumpel więc do niej podbiłem. Dziewczyna ładna, miła, mądra, rozmawialiśmy całą imprezę i umówiliśmy się na randkę za kilka dni. Przez ten czas pisaliśmy ze sobą.
Spotkanie było fajne, widać było, że Ania jest chętna na małe co nieco ja z resztą też byłem, po spotkaniu poszliśmy do niej. Wiadomo był sex, #!$%@? było super ale już następnego dnia się zniechęciłem. No dziewczyna poszła ze mną do łóżka na pierwszej randce. Ja tam uważam, ze jak dziewczyna idzie z facetem tak szybko do łóżka to jest po prostu łatwa koniec kropka. Z jednej strony sex zajebisty, z drugiej ja już się trochę w życiu wyszalałem więc szukam kogoś na poważnie. Trochę byłem rozdarty, ale w końcu dałem sobie z nią spokój. Troche jeszcze pisaliśmy ale w końcu napisałem, że jednak jeszcze nie jestem gotowy na żaden związek choć myślałem, że tak, więc uważam, że napisałem ok.
Za jakiś czas byłem na imprezie ze znajomymi (niektórzy z tych znajomych znają Anie)gdzie był też ten kumpel, który zapoznał mnie z Anią i pytał o nią. Więc mu powiedziałem, że już się z nią nie widuje bo dupki dała za pierwszym razem a mi taka nie jest potrzebna. Ok, przyznaje od razu ze to powiedzialem w obecności jeszcze kilku osób, nie powinienem był.
W każdym razie to jakoś doszło do niej, tzn nie jakoś tylko ktoś jej powiedział i podejrzewam kto.
Za kilka dni na pewnej domówce pojawiła się Ania. Ktoś musiał jej powiedzieć, że ja też tam będę i teraz tak, podeszła do mnie i #!$%@? powiedziała mniej więcej tak "cześć anon, co słychać? Wiesz nie bedziemy się już spotykać bo dałeś mi dupy po pierwszej randce a mnie nie interesują łatwi mężczyzni" odwróciła się i poszła. No mnie zamórowało, iinych też bo wszyscy to słyszeli. #!$%@?łem się, i za chwilę wyszedłem. I teraz nie wiem co robić. Wszyscy o tym gadają, rozumiem że ja zle zrobiłem mówiąc przy innych osobach ze ona poszła ze mną do łóżka na pierwszej randce ale ja tego nie zrobiłem specjanie, a ta to już zrobiła specjalnie. Tego nie da się odkręcić ale #!$%@? ludzie ze mnie teraz cisną.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 127
  • Odpowiedz
@jedrek1212: Umarła z nudów, bo twojemu staremu brakowało fantazji a całkiem zboczona z niej loszka. Gdy zobaczyła moje pęto to od razu ożyła. Nawet nie masz pojęcia jak lubi być podduszana i jak łapczywie zajada rodzyny z rowa.
  • Odpowiedz
@jedrek1212: Nie wydajesz, tylko czujesz. Ale to, że cię jebię jeszcze nie znaczy, że mogę patrzeć na twój ryj. Zwyczajnie twój tyłeczek mnie kręci, a ryj gorszy, dlatego jak się kochamy to masz worek na głowie.
  • Odpowiedz
Nic nie rób, przecież dobrze ci powiedziała, kij ma dwa końce, co ona jest łatwa, bo na pierwszej randce, a ty co, nie musiałeś brać, więc też jesteś łatwy xD, także ten, elo.
  • Odpowiedz
OP: Mówisz, że laska jest łatwa bo poszła w z Tobą do łóżka po pierwszej randce. A Ty po której randce poszedłeś z nią do łóżka? Też po pierwszej XDDD.

Więc wychodzi na to, że sam uważasz się za łatwego XDDDDDD. Piękny strzał w kolano.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz

[]

@AnonimoweMirkoWyznania: autor sam pisze niepochlebne komentarze z anonimowych tylko zapomniał się przelogowac, bajt jak
  • Odpowiedz
@Akos: wykopki nie rozumieją, że jeśli kobieta miała x partnerów, jest atrakcyjna i cieszy się dużym powodzeniem, a tych x właśnie wyselekcjonowala, to nie można stawiać znaku równości między nią a desperatką która zainteresowało się 1/4x przez całe życie, a ona w podzięce za atencję i oczekiwaniu na związek od razu wskoczyła im do łóżka, no bo która wtedy jest łatwa? xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
-nie chciej "łatwej" laski co idzie do łóżka na pierwszej randce
-sam idź do łóżka na pierwszej randce

Bardzo dobrze Ci powiedziała, jesteś hipokrytą. Jak Ty idziesz do łóżka z kimś na pierwszej randce to jest spoko, ale jak robi to jakaś kobieta, to już jest problematyczne?
I jeszcze hurr durr, że odpowiedziała na Twoje obgadywanie.
ehhhh szkoda gadać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jestes #!$%@?, wyruchales laske na pierwszej randce mimo ze uwazasz ze jak laska od razu to sie puszcza. Podwojne standardy mocno - samemu mozesz ruchac to wtedy jestes samcem alfa ale kobieta w takiej sytuacji sie #!$%@?. Bardzo dobrze Ci powiedziala. Mam nadzieje ze jest Ci glupio balwanie bo jestes tym typem czlowieka ktorego nienawidze najbardziej. Plulbym w twarz.
  • Odpowiedz
olaboga: Trochę w temacie. Moją żonę poznałem przez internet. Dzwoniliśmy do siebie i pisaliśmy godzinami każdego dnia przez kilka miesięcy zanim się pierwszy raz spotkaliśmy. Nocowała u mnie i był sex. Wiem, że przede mną miała tylko jednego partnera seksualnego, z którym była dość długo w związku.
Po czasie nie zraża mnie to do niej, staram się o tym nie myśleć, ufam jej i wiem, że mnie nigdy nie zdradzi, chociaż
  • Odpowiedz