Wpis z mikrobloga

@escabor: mam nadzieję, że wszyscy przejdą a my będziemy mieli pretekst do zmiany algorytmu kopania. I nie sobie kopią xD

Edit. Ci, którzy przejdą powinni mieć zakaz powrotu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawlo74: Pozytyw taki że znaczna część wykopanych btc kopalnie hodlują a wykopane bch raczej będą chcieli sprzedawać jak najszybciej co przełoży się na spadek ceny. Przy tej prędkości wykopywania bloków w 24h nazbiera się ich całkiem spory volumen
  • Odpowiedz
@escabor: mnie to śmieszy :) Ja to mam ubaw z tych debili od dużych bloków, którzy już nie wiedzą jak zaatakować bitcoina. I dobrze bo pokażą światu, że BTC jest nie do powstrzymania a wiara ludzi w ten system tylko wzrośnie.
Na dodatek dają nam zarobić. Mówiłem tutaj wiele razy przed forkiem, że to będzie sytuacja win-win same plusy. Kto posłuchał stoi nieźle teraz.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Jedyne czego się obawiam a co mogłoby być realnym zagrożeniem to spamowanie bloków btc gównotransakcjami. Coś takiego mogą zrobić za pomocą byle skryptu jak z mixerów, zapychać bloki śląc tysiące mikrotransakcji, nawet z wysokim fee to dla ich portfeli niewielki koszt. Dodatkowo kopalnie core które wspierają cash mogą zacząć kopać puste bloki. To byłby paraliż btc, a ludzie zaczęliby panikować...
  • Odpowiedz