Wpis z mikrobloga

Promocja na GOGu powoli się kończy, więc rzutem na taśmę kupiłem jeszcze 3 gry - Czy się opłacało? Oceńcie sami. Przypominam również, że w dalszym ciągu trwa konkurs pod poprzednim moim filmikiem - można wygrać 4x klucze do gry Tower o Time. Więcej szczegółów tutaj - https://www.youtube.com/watch?v=7IbRdI_lID8

Wiem, że jest dość cicho względem muzyki - przepraszam za to - robiłem co mogłem, żeby wyciągnąć dźwięk i ściszyć podkład, ale jakbym zszedł jeszcze niże to nie byłoby podkładu :/ generalnie, mam kłopoty z poprawnym ustawieniem mixera - przysiądę nad tym przed kolejnym materiałem, żeby to porządnie ogarnąć.

#gry #gog #rozrywka #youtube #pandemicum
Pandemicum - Promocja na GOGu powoli się kończy, więc rzutem na taśmę kupiłem jeszcze...
  • 6
@Pandemicum: Nagrywasz filmy o grach a sam nie masz o nich pojęcia :/
Cesarz: narodziny państwa środka do następca faraona i zeusa w klimacie dalekiego wschodu a anomaly warzone earth to już jest klasyka reverse tower defence - zrobiona zresztą przez polskie 11 bit studios - odpowiedzialne min. za This war is mine - chociaż pewnie tej gry też nie kojarzysz :/

daję Ci plusa ale weź się podszkol w temacie
@blogger: Hej, dzięki za plusa - ale w filmie mówię, że wiem, że 11-biit studios to twórca This War of Mine (prceyzyjnie 6:28) - a co do mojej wiedzy... generalnie jestem amatorem-entuzjastą - nie chcę się mianować ekspertem pokroju choćby Archona, nie aspiruję do profesjonalizmu TVgrypl - głównie ze względu, że robię to sobie po godzinach i nie mam jak sięgnąć ich poziomu. Natomiast bardzo interesuję się tematem, chcę się w
@Pandemicum: fakt- zwracam honor za 11bit studios ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co do wiedzy o grach to luz - ale proponuję jednak nieco liznąć klasyki :)
ale rozumiem że przez 30 min dziennie wiele pograć nie mogłeś :(

buduj sobie bibliotekę gier póki co - osobiście polecam stronę lowcygier.pl - bo na gogu często dają darmowe gry a dzięki temu portalowi wiem kiedy :)
+ bieżące info