Wpis z mikrobloga

Cześć, poszukuję osób ogarniętych w angielskiej terminologii w zakresie mechaniki samochodowej. Chodzi przede wszystkim o bardziej skomplikowane nazewnictwo elementów i umiejętność dopasowania typowego warsztatowego słownictwa do warunków brytyjskich. Mile widziane osoby od dłuższego czasu pracujące w warsztatach w UK, bez sztywnego podejścia do życia ;)

#mechanikasamochodowa #uk #anglia #emigracja #motoryzacja
  • 6
@riizzlaa: @TemereNomine: owszem, jestem mechanikiem, ale nie mam zamiaru otwierać warsztatu w UK. Amatorsko od kilku lat w wolnym czasie tłumaczę napisy do filmów (skończyłem w między czasie anglistykę). Szukam osób, z którymi mógłbym skonsultować pewne kwestie, jako że nie jestem biegły w brytyjskim nazewnictwie motoryzacyjnym - podstawy ogarniam, ale chciałbym podejść do tematu jak najlepiej. Może ktoś ma podobne zainteresowania i chciałby pomóc, wszak chodzi o tłumaczenie PL ->
@lansvans: nie znam nikogo takiego... jesli miałbym doradzić to starałbym się czytać hobbystyczne fora angielskojęzyczne ... polscy mechanicy w uk dziela się na takich którzy specjalizuja się w obsłudze Polaków albo takich którzy nie maja czasu na takie konsultacje bo maja fach w reku i znają język.
Przykro mi lecz nie jestem w stanie pomóc.