Wpis z mikrobloga

Sobota, 19.08.2017 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, tradycyjnie już zapraszam do zostawienia intencji w komentarzach. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą." (Mt. 7,7-8)


Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
Intencje mogą być podsyłane anonimowo wiadomością prywatną do dendrofag lub Mr-Slimak

Pisz także do nas na prywatną wiadomość jeśli chcesz dołączyć do grona modlących :)▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Grafik
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1an0e9g1FgbnBmCUm8uE2FFIKyJv8CRYRg20vVHcpoBE/

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem. Chyba że się pali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
M.....k - Sobota, 19.08.2017 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa 

Jeśli masz kłopot, pot...

źródło: comment_TtGNoRHYjjCSHQo41By4CP7oyCKJSidc.jpg

Pobierz
  • 21
@dnasstorm: Dziękuje za pytanie. Mówiąc pustka mam na myśli zarówno brak przyjacioł jak i poczucie, że wszystko co robię nie ma sensu. Żyje od jakiegoś czasu za granicą, ciężko tu o trwałe znajomości. W ciągu kilku miesięcy dowiedziałam się o chorobie, która postępuje, pomogłam osobie, która znalazła się na bruku, finansowo i emocjonalnie. Po wyjściu na prostą osoba ta postanowiła, ze nie chce mnie znać. Nie jestem w stanie ogarnąć nauki
@Hiyoko:
Wyjazd za granicę, szczególnie pierwszy, może być ogromnym szokiem, ja tez zaliczyłem załamkę i depresję kiedy pierwszy raz wyjechałem. Jeśli człowiek dorastał w cieplarnianych warunkach (tak jak ja) i nagle zostanie rzucony na głęboką wodę, to ma prawo czuć się źle. Na pocieszenie dodam tylko że dla mnie ten pierwszy szok i depresja wywołana wyjazdem okazała się na dłuższą metę zbawienna - dosłownie. Ale doceniłem to dopiero z perspektywy czasu.
@Hiyoko: Wybierz sie na modlitwę o uwolnienie albo napisz na jakimś forum innym niz wykop. Jakos sobie poradzisz. A jaki kraj? UK? Tak to jest czasami, idzie dobrze a pózniej gorzej, takie życie. Skup sie na priorytetach czyli nauce oraz może jakiś sport i dobre odżywianie. Znajomych poznasz w trakcie tych czynności. No i najlepiej druga połówkę. U mnie jest najpierw bliska rodzina i druga połowa oraz moje zwierzęta, a potem