Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś się mnie spytał co we współczesnym świecie i polityce jest najdziwniejsze to pewnie odpowiedziałbym, że to, kim dziś Arnold Schwarzenegger. Wszyscy Arniego pamiętają z filmów akcji z lat 80'. Predator, Commando, oba Terminatory. W międzyczasie Conan Barbarzyńca zmienił się w Conana Erudytę:
- głośna walka o niską emisję i ochronę środowiska
- przeciwstawia się decyzji Trumpa w kwestii Porozumienia Paryskiego
- głośny sprzeciw przeciw cięciom budżetowym na pozaszkolną edukację dzieci
- walka z rakiem jednomandatowych okręgów wyborczych jakim jest gerrymandering
- wreszcie, jako człowiek który widział na żywo nazistów masakruje altrightowców po Charlotesville

Jakby ktoś mi powiedział 20 lat temu, że koleś który grał w Jingle All The Way będzie wypowiadał się tak RiGCzowo to bym chyba wyśmiał.
#neuropa #4konserwy #trump #altright #schwarzenegger #niewiemjaktootagowac #polityka
Majk_ - Gdyby ktoś się mnie spytał co we współczesnym świecie i polityce jest najdziw...

źródło: comment_ugUGOnqkMAEChE94MaJmQg8N6MCZC3WW.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Majk_: W ogóle Schwarzenegger to jest jeden z największych wygrywów naszych czasów. Koleś osiągnął wszystko w kulturystyce, a dzisiaj jest ikoną tego sportu i wzorem dla prawie każdego człowieka, który zaczyna uprawiać sporty ciężarowe. Postanowił, że zostanie aktorem chociaż odradzano mu to ze względu na jego akcent, a teraz jak myślisz sobie o filmach akcji z lat 80 to masz przed oczami Arnolda. Potem postanowił zabrać się za politykę, to
  • Odpowiedz