Wpis z mikrobloga

Czołem Mieki i Węgierki.
A także Janusze i coreGrażyny !

Janusz MINT powraca, jako JanuszDd ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak we wcześnejszym wpisie wspominałem, wyszykowałem Januszowego MINTA
Artyzmu tu nie ma ale parenascie godzin pękło i a nuż widelec komuś się przyda.
Generalnie system przeznaczony dla tfurców wszelakich – i tak wiem że było już tych multimedialnych distro setki. Ja jednak w jednym distro zawarłem narzędzia dla tych od multimediów właśnie, ale też (moje poletko) dla grafików (rastrowych i wektorowych) elektroników, arduinowców i lubiących zabawe z hamradio SDRowców.

Programów dużo które widać gołym okiem w menu ale jeszcze jest sporo dodanych z CLI i wymienie je pozniej.
Przypominam że żadnego haxxorowania tu nie było jest to po prostu MINT SONYA z dodanym paczkami (wyłącznie paczkami), preferowane były PPA a jeśli softu nie było w nich to „normalne” repo.

pan z bootloadera to Ian Murdock od #debian – taki mój tribute dla niego

Linkuje do blogasa ale nie ma tu promowania, bo gównoblog i w domenie wordpresa więc nie nie zarabiam na reklamach. Po prostu tam umieszczę pełną liste pakietów i ew updaty co i jak

a teraz tak se otaguje że zawołam pół mirko i całego strimsa :P
#ubuntu #linux #elektronika #diy #multimedia #arduino
wołam: @brudny @gosiage @1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2 @paczesik @jestem_na_dworzu @fervi
donpedroleone - Czołem Mieki i Węgierki.
A także Janusze i coreGrażyny !

Janusz M...

źródło: comment_QdB6iZQBhgkt03zYovrjJ9UNASg9U4aD.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@donpedroleone: sprawdziłem sobie tak jak mówiłem, ale widzę, że FreeCAD rozwija się w dobrą stronę. Nie wróżę im sukcesów, ale może jakiś piwniczak będzie mógł sobie w szkole poćwiczyć i złapać zajawkę.
  • Odpowiedz