Wpis z mikrobloga

Kradzione z facebooka

Ale mam tilta jak widzę takich k o n e s e r ó w co patrzą na jakieś znamienite wina #!$%@? w auchanie czy innym tesco. Stoi taki Miras i mizia se tą bródkę jakby się na tym znał XD najlepszy jest ich ogólny wygląd, lekki garb i ręce założone na plecy, dwóch takich dziś spotkałem i mogę przysiąc, że to byli bracia, tylko że jeden z nich oblegał tanie wina białe, a drugi tanie wina czerwone. Oglądają te najlepsze gatunkowo, starannie wyselekcjonowane, w beczkach z wiekowego klonu kanadyjskiego przechowywane Kadarki za 12,99 XD no #!$%@? Miras plz, bier co chcesz bo to wszystko tak samo pewnie smakuje ziom. Czasem dołączy Jadzia i mówi ja chce słodkie miruś bo ja nie lubie wytrawnego. To się #!$%@? soku napij. Gorzej jak takiemu strzeli do łba pójść do jakiegoś sklepu z samym winem bo tam to jest młyn wtedy. Podbije taki delikwent do lady i mówi że chciałby jakieś dobre wino XD! sprzedawca od razu wie że ma do czynienia nie z byle kim, on chce #!$%@? dobre wino przecież. No to mówi mu o jakimś tam Marques de Montanana Viura DO Calatayud 0,75 litra, a nabywca takie mmm hmmm ulala to będzie dobre w #!$%@? coś czuje. A ILE TO KOSZTUJE PANIE POWIDZ NO. 125,99 złotych. Ło panie, ja to wino to ja na Dionizjach w moich #!$%@? Dolnych piłem 3 razy taniej, i wcale dobre nie było, O ALE TAM PACZ PAN, TO CARLO ROSSI 19,99 ONO DOBRE JEST sprzedawca patrzy na niego mówi "chciał Pan przecież dobre wino" No to kupi jednorazowo taki Miras jakiegoś Courvoisiera za stówkę i nie dość, że dożywotnio będzie przed kolegami kipera zgrywał to jeszcze będzie się rozpływał nad nutami smakowymi dzikiego bzu, smoczego owocu i południowobrazylijskich winogron (wszystko dlatego że na etykiecie pisze ofc XD). A Jadzia przyjdzie i #!$%@? "fuj gorzkie to mosz" No jest jeszcze druga opcja, Mirek wróci do przeglądania swoich rarytasów w półkach sklepowych i i tak kupi wino w kartonie 3 litry bo wychodzi najtaniej w przeliczeniu. Wtedy będzie delektował się tak samo. Lub kupi goude 17 zeta za połówkę no bo umówmy się, po #!$%@? to piją A ja Was przepraszam, idę do kasy zapłacić za swoją Kadarkę i spadam w krzaki się #!$%@?ć.
A właśnie, jeden z nich kupił Kadarkę a drugi poszedł na dział z wódą XDD

#pasta #humor #wino #alkohol
r.....y - Kradzione z facebooka

Ale mam tilta jak widzę takich k o n e s e r ó w c...

źródło: comment_F4uIkq24j7wWoWfjZGeXlS1zjSZH74Rk.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz