Wpis z mikrobloga

Mireczki szukam grafiki na szkło/ścianę do Kuchni.

Chciałbym aby to byłą grafika(wektor) linii horyzontu miasta #katowice z najbardziej znanymi obiektami/budynkami.
W załączniku podsyłam czego mniej więcej szukam, niestety na #fotolia i #adobestock nic nie znalazłem. (,)

Czy ktoś z Was może coś takiego zrobił albo wie gdzie to znajdę.
Może ktoś wie czy da się skontaktować z autorami na fotolii albo adobe stock?

Myślałem również ewentualnie nad linią horyzontu dla całej Polski.

empe - Mireczki szukam grafiki na szkło/ścianę do Kuchni.

Chciałbym aby to byłą gr...

źródło: comment_k9Nqif2sHxzW4Rnv0ntrI1pag7dsmN9j.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@empe: Janek Kallwejt. Chyba jego styl pasuje tu idealnie. Możesz spróbować się z nim skontaktować, ale nie wiem w jakim budżecie chcesz się zmieścić, a on się ceni.

Tak samo myśle, ze nawet jeśli odezwiesz się do kogoś z fotolii (swoją droga, tam powinien być wpisany autor), to tez nie licz na cenę jak przy kupnie stocka.
  • Odpowiedz
@empe: jeśli ktoś miałby ci to zrobić, to licz się z tym, że zapłacisz jak za szafki do kuchni. Sama uczę się Adobe Ilustratora i zrobienie takiego plakatu zajmie dość sporo czasu.
  • Odpowiedz
@goedenavond:

Profesjonalnemu ilustratorowi sama praca w programie zajmuje mniej niż 40% czasu.


Ale ktoś poświęcił czas na naukę i to, że teraz mu to zajmuje niewiele nie znaczy, że nie będzie się cenił. Sama robię takie grafiki i wiem, ze jest to zabawa w "tetris". Dla mnie bardzo przyjemna i odprężająca, ale czasochłonna.
  • Odpowiedz
@Bhilobun: jasne, wcale tego nie neguje, natomiast w swoim poprzednim komentarzu sprowadziłas (a przynajmniej tak się wydaje) funkcje ilustratora do znajomosci programu, a wycenę pracy do tego ile mu ten proces zajmuje. To wszystko.
  • Odpowiedz