Wpis z mikrobloga

Mirki! Mam do urządzenia łazienkę 4,25m2 . Kłócę się oczywiście o kwestie prysznic czy wanna. Z jednej strony komfort przy szybkim wspólnym prysznicu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a z drugiej wanna gdzie można samemu sobie wypocząć No i przy dzieciaku w przyszłości będzie łatwiej z kąpielami. Wiem ze są wanny z funkcja prysznica ale tam raczej we dwójkę się z różowym nie zmieścimy . Ktoś jakieś pomysły? #lazienka #remontujzwykopem #remont #prysznic #wanna #kapiel
  • 10
  • Odpowiedz
@Sowinek też mam teraz taka sytuacje. Jednak że względu na myśli o dziecku i wygodę będzie wanna ale na jednej części robimy deszczownie i taka "taflę" szklana do zamykania żeby nie chlapać. Raczej na wspólny prysznic ciężko ale jednego z drugim nie pogodzisz. A prysznic z małym dzieckiem to udręka jednak
  • Odpowiedz
@Sowinek: Kwestia indywidualna niestety. Mam jedno i drugie. I chyba z żadnej z tych rzeczy nie potrafiłbym zrezygnować.

Noo ale gdyby ktoś przystawił mi pistolet do głowy to wolałbym wannę. Wziąc prysznic w nim można a pod natryskiem się raczej nie wyłożysz.
  • Odpowiedz
@Sowinek: Jak dzieciak jest mały to kupisz sobie małą wanienkę i postawisz na stole - kręgosłup Ci podziękuje. Jak będzie ciut większy to kupisz plastikowy kosz na pranie, wstawisz pod prysznic, nalejesz wody i wrzucisz bąbla. Później to już będzie mógł się myć pod prysznicem. Zaoszczędzisz przy okazji na wodzie - do takiego kosza wchodzi znacznie mniej wody niż do wanny.
  • Odpowiedz
@Sowinek: Prysznic z dużym brodzikiem! Do mycia gówniaków idealne i na co dzień też daje radę ;)
No, a wannę sobie kupisz na starość jak będziesz miał łazienkę większą niż 5m2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz