Wpis z mikrobloga

#bitcoin #bch

Za kilka dni trudność kopania BCH spadniecie około 50% co wraz z aktualnym wzrostem ceny spowoduje, że kopanie BCH stanie się bardziej opłacalne od BTC. Wtedy kopalnie mogą zacząć się przełączać na BCH. Rozważałem taki scenariusz i pisałem o nim ale nie przypuszczałem, że tak prędko może nastąpić jego realizacja. Obserwujcie uważnie bo już niedługo BTC i BCH zamienią się miejscami. Moim zdaniem dni BTC są już policzone.
  • 15
  • Odpowiedz
@Ofszorowiec: Na podstawie spadku trudnosci i pompy (nakręcanej przez vera i jihana) uznałeś, ze bcash zamieni sie miejscami z BTC? Brawo mistrzu, gratuluje logiki. im wiecej takich frajerow jak ty tym więcej free BTC dla mnie.

Siłą BTC są ludzie ktorzy go wspierają i devowie. Core to jedyni devowie w krypto ktorych celem nie jest zrobienie innych w #!$%@?.
Nikt tego szita nie bedzie uzywal.
  • Odpowiedz
@Ofszorowiec: w sensie, że jak spadnie trudność to nigdy już nie wzrośnie i minerzy będą tylko zarabiać coraz więcej?:) A w BTC przypadkiem też trudność nie spada?:) Naganiaj dalej ;)
  • Odpowiedz
@emjot86: im więcej osób kopie daną mocą tym trudność rośnie tak jest w btc i bch. Z tym że bch przejął trudność od btc a kopie ją niewielka moc w porównaniu do btc. Powoduje to spadek trudności. Z biegiem czasu to się wyrówna a trudność może rosnąć.
  • Odpowiedz
@Ofszorowiec: A przydało by się by wreszcie spadła ta trudność kopania Bitcoinów, ileż można...

Obserwujcie uważnie bo już niedługo BTC i BCH zamienią się miejscami.

Na pewno nie pod względem kapitalizacji xD
  • Odpowiedz
@Ofszorowiec: Bardzo bym się zdziwił gdyby to się stało tak szybko, ale kto wie.
W dłuższym okresie to jest pewne, bo z jednej strony bitcoin core w technologicznej stagnacji i z bardzo drogimi transakcjami, a z drugiej bitcoin cash otwarty na rzeczywiste ulepszenia (jak np. mniejsze transakcje).

@emjot86: Chodzi o to, że w bitcoinie core trudność jest korygowana co 2016 bloków, więc jak wystarczająco dużo mocy zniknie do korekty nigdy
  • Odpowiedz