Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy prokuratura zapytała Markusa o strasznie logiczną i spójną z innymi zeznaniami wypowiedź, czy to półprawda czy już mataczenie, ale zapomniałam, że on "jak dotąd" "wykluczony" ze sprawy.....
"Jej zachowanie wymusiło w podświadomości naszej, żeby to nagrać. To nie jest rozmowa od początku nagrana. Nie udostępnialiśmy tego nagrania nikomu. Mieliśmy do niego dostęp my, rodzina i osoba, która miała spróbować zorganizować transport medyczny.

Nagranie miało zostać upublicznione przez przypadek.

- Wrzuciliśmy film na YouTube z ustawieniami publicznymi a nie prywatnymi. Musieliśmy go gdzieś zabezpieczyć. Mojej Madzi szefowa prosiła, żebyśmy jej to wysłali, bo potrzebowała dla osoby, która mogłaby się transportem medycznym zająć. Upubliczniony został przypadkowo i niepotrzebnie – przyznaje."
#magdazuk #wykop #csiwykop
  • 14
@stopmanipulacji1111: Nie rozumiem, jak po tak
daleko idących deklaracjach, "sprawa priorytetowa" itp. można w ten sposób zignorować głos społeczeństwa. Przecież to obniża morale narodu (pokusiłam się o takie określenie, ale według mnie tak jest). Powiedzmy trochę cynicznie - jedna dziewczyna zginęła, generalnie nie znaczy to, że przeciętny obywatel musi się czegoś obawiać, szczególnie jeżeli nie jest bardzo młody/atrakcyjny. Ale tu chodzi o zasadę. Poza tym, jest wiele przesłanek, że to nie
@stopmanipulacji1111: Nietypowa jest też (jak już tu wspomniano) postawa rodziny. Nikt nic nie robi, i my też nie. Mogę mówić tylko za siebie, ale na ich miejscu z dwojga złego wolałabym być otwarta na różne opcje i modyfikowałabym swoje pojęcie o sprawie, przemyślałabym co znaczą te fakty, o których byłoby mi wiadomo. Wolałabym, żeby wyszło na jaw nawet coś... "niestandardowego" o moim dziecku, ale znać prawdę.
@Brunhilda2: wiesz, nie chcę wyrokować, ale to co robią i co mówili do tej pory, plus wcześniejsze zapowiedzi materiału ,bardzo potem okrojonego, dają do myślenia, że oni jednak coś wiedzą,przynajmniej niektórzy z bliskich... To się niedługo okaże, a dziś ocieplany jest wizerunek, żeby łatwiej może potem się bronić. Jakie były relacje rodzinne itp...
@stopmanipulacji1111: Tak. Widać wręcz, że oni coś wiedzą, a powtarzają w kółko to samo, żebyśmy zakodowali sobie taką wersję. (Generalnie tylko osoby bezkrytycznie słuchający tego wszystkiego to zrobią, ale ich jest większość). Przecież mogliby "podgrzać" atmosferę mówiąc np. o tym iPhonie w inny sposób... "Wierzę, że nasi zdolni śledczy nie dopuszczą do..,.", w tym tonie. A tu wyglądało to tak: My jesteśmy pokrzywdzeni, nikt nic nie robi, nikt nam nie pomaga.
@Evergreengo: To jeden z najbardziej niewytłumaczalnych wątków. Markus udzielając wywiadu, powołał się na potrzebę transportu medycznego, który niby szefowa miała pomóc załatwić, jako jedną z przyczyn nagrywania rozmowy- by pokazać szefowej stan Magdy czy coś innego może z tego filmu, co usunięto...? Do tego ten usunięty post, który zinfo. pl ożywiła niczym zombi i aktualizowała kilka razy bo "to był błąd"....
@33t: wypowiedź mętna i może poprzeć dwa różne scenariusze, cały czas wypowiadają się w ten sposób wszyscy, asekuracyjnie. W połączeniu z postem siostry, że przyjaciel przeraził się, co zastał na miejscu i planowanej operacji... najpierw siostra pisała to, potem w tvn wypowiadała, że jak dotarł, to nie żyła. Prokuratura nie powinna dopuszczać mataczenia a ta pani nie powinna wypowiadać się wielokrotnie zmieniając zeznania, to samo Markus... Na początku nagrywał, bo rodzice