Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o sytuacji Mayweather - Conor, a dokładniej o sparingach Malignaggiego, który uciekł z obozu, pisze 200 tweetów na godzinę o tym że to ustawione, daje ciągle wywiady, że na sparingach dobrze szło,

nie sądzicie, że może być opłacony za robienie takiego szumu przed walką? :) Bo coś zbyt wyrazisty konflikt powstał przez zwykłe sparingi i jakąś fotę

w ogóle zauważyłem, że na walkę jest większy hype niż na Mayweather Pacman

praktycznie z całą śmietanką bokserską / mma są ciągle wywiady kto wygra walkę, jest 10x mniej wywiadów o walce GGG vs Canelo niż tutaj, jestem w szoku jak promocyjnie to genialnie rozegrali

#sportywalki
#boks #ufc

Malignaggi opłacony robi sztuczny szum i wszystko jest ustawione?

  • Tak 73.9% (17)
  • Nie 26.1% (6)

Oddanych głosów: 23

jimmyF - Co sądzicie o sytuacji Mayweather - Conor, a dokładniej o sparingach Maligna...
  • 3
@jimmyF: Powiem Ci, że nie czuję jakoś całej tej nagonki. Konferencje oglądałem, ale tylko śmiać mi się chciało z ich żenującego poziomu.

Niech to się już odbędzie, zgarniają kasę i czekamy na Conora w UFC.
Blu3skY - @jimmyF: Powiem Ci, że nie czuję jakoś całej tej nagonki. Konferencje ogląd...
@jimmyF: Malignaggi opłacony? xD raczej ratuje teraz swoj wizerunek i boli go ego. mowił, że ten motyw, gdzie lezy na deskach byl spowodowany popchnięciem. nagle w sieci ukazuje sie filmik ze sparingu ktory przeczy jego słowom. cały swiat boksu i mma ma z niego beke milion. tweety, memy ośmieszajace go itd. a przypominam, ze to nie jest byle chłopak ktory sobie trenuje boks tylko utytułowany zawodowiec (co prawda na emeryturce ale