Wpis z mikrobloga

@Atamagaii:
Tak jak mnie dziś isis #!$%@?ło to przeszło wszelakie pojęcie!

Dlaczego nie zrobi się porządku z tym pseudo "państwem islamskim" ?

Mam siostrę w Walencji i odkąd zacząłem poznawać ten kraj to naprawdę z każdymi wakacjami utwierdzałem się, że jest to państwo w pełni bezpieczne.

Raz miałem nawet sytuację, że na dworcu pełno żołnierzy, w drodze do Barcelony na bramce autobus ALSA stop i 2 żołnierzy sprawdzało pasażerów no i zgadnijcie do kogo w tym całym autobusie się przyczepili i wylegitymowali?

Tak to była ta podejrzana pani, która siedziała za kierowcą po prawej stronie.


Więc po kilku wizytach w Hiszpanii mogę chyba stwierdzić, że kraj jest bezpieczny.

Wracając do tematu.

Pytanie 1

Dlaczego nie zrobi się porządku z tym pseudo "państwem islamskim"?

Pytanie 2

Czy to tylko moje odczucie, że Polska w choooooy skorzysta na tej całej "sytuacji" z isis, i te pseudo kieruneczki TiR wreszcie podniosą głowę i to będzie ich 5 minut w życiu i będą trzepać hajs i to wszytko było ukartowane i był spisek boga bogów Dziekanów TiR z ISIS?

Wiem co myślisz, ale ja tylko chciałem być przez chwilę zabawny :-(

Pytanie 3

Władze każdego państwa chcą najwięcej czego ? Kasy ? Władzy bo ich ambicja jest #!$%@? czy po prostu...?

Tak, i teraz ty odpowiadasz...

Dobra #!$%@?, więc tak, aby ten wpis w ogóle miał jakiś sens to robię #rozdaj i wpłacę 100 zł na dowolne schronisko lub po prostu przeleje to osobie która zbierze najwięcej plusów i ona wybiera czy schronisko czy hajs dla siebie np. na: 0,5 + zestaw ode mnie + koszt po mojej stronie. Wiem #!$%@? nie miałem pisać o schronisku żeby nie było że #!$%@? czy inna #!$%@? wziął hajs a pieski nie dostały choooj wie tam czego. Więc zmiana, Osoba, która wygra ten #!$%@? wpis dostanie 0,5 + zestaw i wybierze schronisko czyli Double WIN.

Nie #!$%@? mi, że to czy tamto po prostu miałem w danej chwili chęć napisania już nie pamiętam czego i jest mi z tym super. A gdzie jak nie wykop ? niee miraski i jak im tam węgierki ?

Aby nie było, że jakaś lichwa czy paserstwo to minimum 384+ komentarz.

Mam dla was później niespodziankę ale to o 21:50 dnia następnego, kiedy dobiegnie końca dobijanie plusów.

Wiem #!$%@?, że jakieś niby mniejsze grono znawców, aleeeee niespodzianka...

Pozdrawiam


#neuropa #4konserwy #islam #gownowpis #polityka #pytanie #pytaniedoeksperta #lewackalogika #rozdajo
  • 3