Wpis z mikrobloga

Oliver Burke


@ryzu: szkoda gościa trochę. Odważył się wyjechać z wysp, miał całkiem fajny początek, a teraz kończy w marnym Crystal Palace. Młody jest, to może jeszcze coś z tej kariery jednak wyciągnie.
@arko123: ciezko mi uwierzyc, ze gosc, ktory slabo spisal sie w lidze niemieckiej za cwhile odpali w Crystal Palace patrzac na pilkarzy, ktorzy mieli dobre sezony a po transferach do PL zostali mocno zweryfikowani ( Depay, Nolito, Karius ). Wiem ,ze nie ma na to reguly ale fakty mowia same za siebie...
@nocnyfarmer86: on wcześniej grał w Championship. Ogarnia angielską piłkę. No i jednak RB Lipsk to zespół dużo lepszy od Crystal Palace, więc i tam trudniej się przebić, więc to nawet niekoniecznie mogło wynikać z tego, że on jest słaby, tylko konkurencja silna do podstawowego składu. Ma dopiero 20 lat i myślę, że jeszcze zagra w lepszym klubie od Crystal Palace.
@arko123: nie sprawdzilem goscia a imie automatycznie zasugerowalo korzenie aryjskie:) Rzeczywiscie mlody Szkot z przeszloscia w Nottingham bez wiekszysz sukcesow. Patrzac na to, ze nawet Majewski mial przeblyski w Championship to jednak nie wroze mu wiekszej kariery nawet w Crystal Palace...