Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie #mirkozajecie

7 edycja zabawy "Wykopowa gra w Wyzwania i Zajęcia", Twój wylosowany zestaw zadań to:

a) Wyzwanie - wyślij paczkę podarunkową o wartości do 50 zł do kogoś z wykopu
b) Zajęcie - sprzątaj na bieżąco przez kilka dni.
c) Zajęcie - przy robieniu zakupów spożywczych sprawdzaj etykiety składu

3cie podejście do zabawy sprowokowało mnie do wzięcia się za sprzątanie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zaczęło się w sobota na mojej nocnej zmianie, gdy zmienniczce powiedziałem, że chcę się zająć wszystkim co ma wspólnego ze sprzątaniem, na co odpowiedziała olbrzymim facepalm'em. W każdym razie miotełka w dłoń, tona ręczników papierowych, jakieś środki czyszczące, szczotki, mopy i inne takie. Po kilku godzinach wymyte zostały wszystkie lodówki, szyby na stacji, podłogi (pod kasą, za szafkami, gdzie normalnie nikt nie zagląda). Efekt: kilka kg kurzu, odkryte nowe cywilizacje, blask i podziw koleżanki xD Następnego dnia (nocy) zostało mi tylko conocne zamiatanie i mycie podłogi. A po drzemce, jako że kochany tatuś miał urodziny wypadało zrobić porządek. Starczyło w moim pokoju, z racji, że reszta mieszkania było sprzątane w czasie mojego snu. I tak samo: odkurzacz, szmatki, psikadła i w pół godziny pokoik, okna ogarnięte- można było świętować potem z rodzinką.

P.S. Niestety jestem leniwą świnią i nie robiłem zdjęć podczas prac wiec pozostaje wam wierzyć (lub nie) na słowo ʕʔ.