Wpis z mikrobloga

@pogop: Ja się kilka dni temu przeniosłem właśnie z Virgina do plusha. Właśnie między innymi przez roaming. Poszedłem do salonu a na następny dzień numer miałem już przeniesiony.

W plushu w ofercie za 25 można spokojnie zejść do 17zł msc, poprzez kody i promocje.
@pogop: Jeżeli zdecydujesz się przejść do oferty Plusha, to w taryfie Nowy Plush po wykupieniu pakietu za 25 zł/30 dni otrzymasz 10 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz pakiet Social Media (bezpłatny transfer w ramach: Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsAppa) do wykorzystania w kraju.

Z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów będziesz mógł korzystać na terenie UE. Dodatkowo zostanie Ci przyznane 1,3 GB w ramach pakietu roamingowego. Wielkość tę możesz zwiększyć, dokupując
@pogop: @s_t_u_l_e_j: Ja jak byłem na Chorwacji to po prostu kupiliśmy w 4 osoby jeden starter Hrvatski Telekom za 11 euro (po niecałe 3 euro na głowę). W tym masz nielimitowany internet przez tydzień (bez haczyków, 70 mbit). Wsadziłem jako drugą kartę do mojego telefonu i udostępniałem internet przez tethering wifi. Nie ma innej opcji. Nie #!$%@? się w pakiety w kraju. Kup tam na miejscu w kiosku, wyjdzie cię