Wpis z mikrobloga

Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji tylko na Polskę z dużymi rabatami w Gearbest:
Xiaomi Mi band 2 w cenie 14,99$ z kodem Miband2PL (bez refa)
Xiaomi Mi5 3/64GB w cenie 229,99$ z kodem GBMi5Deal (bez refa)
Xiaomi Mi6 6/64 GB czarny w cenie 389,99$ z kodem MI6817PL (bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 270,99$ z kodem MiVacuumPL (Bez refa)

Inne promocje:
Xiaomi Mi WiFi 300m Amplifier 2 - wersja angielska w cenie 7,89$ (bez refa)
Szczoteczka soniczna SARMOCARE S100 w cenie 14,99$ z kodem BeatBGT (bez refa) - codziennie 50 sztuk (do niedzieli włącznie)
Taśma LED Xiaomi Yeelight Smart w cenie 28,99$ z kodem AFF21 (bez refa)
Xiaomi Mi Note 2 6/128GB w cenie 406,99$ z kodem N12OTE (bez refa)

i dwie promocje na telefony ważne od godziny 13:00:
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global czarny Snapdragon 625 w cenie 149,99$ z kodem NOTGL(bez refa)
OnePlus 5 8/128GB w cenie 549,99$ z kodem ON82CH (bez refa)

Banggood:
ONEPLUS 5 6/64GB w cenie 428,55$ z kodem 8BGESOP5642 (bez refa) Przesyłka PDM za 23$
Xiaomi Power Bank Pro 10000mAh QC3.0 USB-C w cenie 24,79$ z kodem 20MIPDD (bez refa)

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minimalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Przy zamówieniu w Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - także zmniejsza szanse na VAT.

Informacje o nas:
Obserwuj nas na Facebooku
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife
Informacje na temat zwrotów z Cashback

Link bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #mi5 #mi6 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
rybakfischermann - Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji tylko na Polskę z dużymi ...

źródło: comment_PaKRmIIJY2cg2eNQxW4VTxIDQI3LCVjY.jpg

Pobierz
  • 18
Wołam zainteresowanych (118) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @lastek @
@4kenji: aby zmniejszyć, to tylko Priority Line, ale działa tylko dla magazynu CN i HK-2. Jeśli go nie ma, to ryzyko będzie bez różnicy, jaki rodzaj przesyłki weźmiesz. Ubezpieczenie się bierze, jeśli nie płaci się paypalem, wtedy przy droższym produktach jest opłacalne, by dochodzić swoich praw do zwrotu kasy, jak paczka zaginie itp.
@rybak_fischermann: Chcę kupić z GearBest dwa Xiaomi Redmi Note 4. Czyli Prać priority Line oczywisćie. Ale jak to jest generalnie potem z użytkiem w Polsce. Z siecią czy internetem nie ma problemu, chodzi mi o te całe też MIUI itp. No bo ze menu jest po Polsku to jest, ale jak z resztą czy ja coś potem musze instalować robić?
@4kenji: nie wiem jeszcze o jakim produkcie piszesz, ale np. Mi5 od początku jest w magazynie HK i nic się z tym nie zmienia, więc przy kupnie trzeba sobie doliczyć ewentualnie 200 zł dopłaty dla urzędu celnego.

@magna_animi: masz Globala i nic nie musisz już robić, no nie licząc instalowania aplikacji ze sklepu Play. Będą ci przychodzić powiadomienia o aktualizacji systemu, ale to od ciebie zależy czy chcesz go aktualizować.
@magna_animi: wszystko zależy od tego z jakiego magazynu jest wysyłany produkt, póki co Priority Line oferuje magazyn CN i HK-2. Jest to przesyłka kombinowana, czyli po dotarciu do Wielkiej Brytanii, paczka jest ponownie przepakowywana (w praktyce przeklejenie naklejek) i wysyłana jako paczka w obrocie wewnętrznym UE. Trochę mniejsze szanse daje też wysyłka kurierem, wtedy jest też szansa, że dostanie się niższy VAT z deklaracji celnej.