Wpis z mikrobloga

Ja coraz częściej oglądam #bystrzaktv i powoli odstawiam daniela. Raz że smutno się na nich coraz bardziej już patrzy. Dwa, coraz więcej jakichś atencjuszy, nowych mord, jeszcze pezet i inne jego ziomki to rozumiem. Ale jakaś aska z Wrocławia, jakiś ksiądz, a idź Pan z nimi w cholerę. Innym razem włączam streama, to znowu 10 nowych osób. Siedzą piją i gadają. Dymy to ostatnim razem były jak Małysz się zaczynał a Seba powoli kończył. I wreszcie po trzecie, coraz szerzej otwieram oczy na tego grubego kłamce. Nie przeczytał ani jednego mojego donejta, widzów ma w dupie, cele to ściema. No co tu jeszcze dodać? Tam Tajfun z Kaczorem robią nieraz show, idzie się pośmiać, serio wam mówię. I czytają każdego donejcika. Poważnie wam mówie. Wydaje mi się że jaranie się magicalem to powoli pedalstwo.
#danielmagical
  • 10
@SzarpnijWieprza: Najgorsze i najsmutniejsze jest to że jak w upalny dzień zaproponowałem w donejcie bystrzakowi żeby basen zrobił na chacie celem schłodzenia, to się mocno zajarał i gdzieś akurat musiał wyjść, a jak wrócił to smutny powiedział że nic z tego bo dostał info że daniel już to robił. Czyli co... już nic nie można robić na stream bo daniel już to robił i będzie gadanie że odgapia? jprdl. Nie dość