Wpis z mikrobloga

Mirki, swego czasu był na głównej materiał o III wojnie światowej - mega realistyczna video symulacja jak by to wyglądało gdybyśmy akurat w tym momencie oglądali jakiś program w tv. W symulacji nawet był pokazany Macierewicz. Wideo z YouTube usunięto - tutaj link do wpisu link.
Pamietam ze zrobiło to na mnie duże wrażenie, chciałbym odnaleźć te wideo.
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #youtube #wojna #ciekawostki #iiiwojnaswiatowa
  • 24
@burnus92: @elloMadafaka: @jarzaq:
Przypomniało mi się jak mocne to było. Pokazywano Rosję atakująca powoli państwa bałtyckie, później na żywo z Polski atak bombowy na Warszawę, Warszawa zmieciona w pył... była to symulacja od BBC 2 która wywołała bardzo duże kontrowersje przez swoją realistycznosc no i Rosjanie się pluli mocno... nadal szukam ale wszędzie pousuwane.
@wpoz: tak, tez to szukam pod tym hasłem. To był wyreżyserowany cały program w TV, tak jakby to się działo na żywo. Oglądasz sobie jakiś program podróżniczy który jest nagle przerywany, później jakieś szczątkowe informacje, potwierdzone informacje, szefowie msz wszystkich krajów europejskich zbierający się do Brukseli, relacje na żywo z atakowanych krajów... kurde szkoda bo wyszło im to idealnie.
@wpoz wyglada na to, ze to jest to tylko jeszcze w nie pelnej wersji, ktora jeszcze bardziej dodawala realnosci. Mimo wszystko dobre i to. Dzieki! Moze poszukam dalej calosci.
@AnzylmGregorowycz: to jest dokument bbc. Ta cała relacja live nie jest zrobiona przez bbc, to tylko stylizacja. Zakładając, że to faktycznie ta relacja wyżej. Nigdzie nie udało mi się znaleźć dłuższej wersji.
@AnzylmGregorowycz: Może potrzeba poczekać. Materiał wrzucony wczoraj, ktoś odgrzebuje tą relację i reklamuje swój kanał w różnych miejscach. Może jeszcze się co pojawi.
Chociaż znalazłem też sprzed roku i nic więcej nie było. :|
Edit: znalazłem wzmiankę w komentarzach na reddicie że był osobny filmik z relacjami z perspektywy innych krajów, niestety usunięte.