Wpis z mikrobloga

@Twinkle idź kontrolnie do dwóch innych lekarzy, może coś zaradzą. Poza tym polecam fanpage dwubiegunowa, wrzuca też filmiki na YouTube. Fajna dziewczyna i naprawdę pomocna.
@Twinkle :< nie będę Ci pie*dolić, że nie trafiłaś na dobrego lekarza, tylko po prostu spróbuj zagadać do tej dziewczyny. Myślę, że ona doskonale wie co czujesz...
@igzen: Tu nie ma o czym rozmawiać.
Mam dobrego psychiatrę ale do niego chodzę tylko w manii, w depresji tylko leżę. Dzisiaj mam załatwić ważną sprawę i chyba nie dam rady, myślałam, że chociaż te klony pomogą.
@Twinkle klasyk. Jeśli Ci się uda - będziesz po prostu miała to z głowy. Jeśli nie - przełóż to na później, bo czasem po prostu lepiej odpuścić...
@igzen: Mam jeszcze trochę czasu, ale to nie ma sensu, skoro nie jestem w stanie iść nawet do łazienki, załatwić potrzeb fizjologicznych i się umyć. Od 10 próbuję i nic. Siadam na łóżku i znowu się kładę.
@Twinkle leż. Musisz to leż. Im bardziej będziesz się zmuszać, tym odwrotny skutek osiągniesz. Podejmij decyzję i bądź konsekwentna. Albo rzuć monetą, mnie to zawsze pomagało jak jednak powierzałam los przypadkowi