Wpis z mikrobloga

@Miszmaszvioli: może być delikatnie przewartościowane ale wiesz ilu jest tu takich, którzy czają się żeby dokupić jak spadnie? A poza tym powiedziałeś coś co się liczy najbardziej:

zapomnieć o nim na kilka lat.


@Miszmaszvioli: brawo nie pozwól uciec okazji a jak spadnie to dokupisz więcej za mniej. Nigdy nie ciesz się wzrostami tylko spadkami.
Mnie też troszkę ze tak późno ale wo może być i tak wcześnie


@zalogowany_jako: nigdy nie jest za późno, miałem to samo, pierwszy raz usłyszałem w 2011 roku i od razu wiedziałem, że to przyszłość ale pomyślałem, że to nie tak szybko, może za 5 - 10 lat a tu już w 2013 wystrzeliło. Wtedy powiedziałem dobra nie ma szans abym przegapił kolejny raz. Jestem i nie żałuję chociaż na początku
myślisz, że jak spadnie do 10$ to z powrotem wróci? :)


@330CiA: nigdy. Jest wiele czynników, które powodóją, że to niemożliwe, nawet jakby satoshi zrzucił wszystkie swoje coiny to też niemożliwe. Za dużo takich jak ja czai się. Poza tym cenę w dużej mierze kontrolują kopalnie i poniżej pewnego poziomu cena nigdy nie spadnie ponieważ kopanie stałoby się nieopłacalne. Wielkie kopalnie płacą miliony miesiesiącznie za sam prąd. W skali świata to
@03lve37912: żałosny jesteś albo nie doceniam cię bo siejesz FUD tylko po to by dokupić taniej.

21 milionów bitcoinów i ani jednego więcej. Zgubione z 5% może nawet lepiej. Gdyby tylko każdy Polak chciał mieć jednego bitcoina to już by zabrakło a gdzie reszta świata? W samch Chinach jest ponad miliard ludzi. Prosta matematyka.
Bitcoin dzieli się w nieskończoność a jak cena będzie rosła i ludzie dojdą do wniosku, że nie
@03lve37912: jesteś leszczem dla mnie bo ja nigdy nie dotknąłem się ani nie tknę kontrolowanych śmieci jak akcje. A bitcoin to ewenement, którego nigdy nie zrozumiesz.

Ja kupowałem, kupuję i będę kupował bitcoina dopóki żyję, takich ludzi jest coraz więcej na świecie już idzie w miliony. Takich ludzi jak ja których nie interesuje spekulacja jest więcej i więcej a bitcoina w obiegu coraz mniej do tego co 4 lata podaż będzie
@pawlo74: a co jeśli zgubi mi się taki klucz lub uszkodzi? Jakoś nie mam przekonania do fizycznych zabezpieczeń. Wolę już mocnym hasłem i kryptografią zaszyfrowac sobie klucz i seed w formie cyfrowej. Mam swoje specjalne hasło tylko do krypto, z pewnością go nie zapomnę a i na brute force jest skuteczne.
@zalogowany_jako: nie masz pojecia o czym piszesz i jeszcze wjezdzasz na goscia. Obrazasz go i rzucasz głupimi tekstami o lokatach etc., bo koles odradza kupowanie po 4000$? I bardzo dobrze ze odradza. A ty siedź dalej w nieświadomosci i kupuj bity po 4000$, bedzie na kogo zrzucac.

o takim czymś jak Bitcoin gadają ludzie z forbsa, to nie ma szansy na wtopę, sama technologia blockchain jest zajebiście innowacyjna.


to nie wyklucza
@03lve37912: Oczywiście że nie będzie rósł wiecznie, będą spadki. Ale jeśli przetrwa i nie straci pozycji numer 1 to nie wyobrażam sobie żeby za dekady kosztował tyle samo co teraz. Coraz więcej miejsc przyjmuje wpłaty w bitkach, to sa fundamenty. Patrząc na wykres, ciężko się nie zgodzić że teraz jesteśmy na górce i to jebnie. Pytanie jest takie jak mocno i kiedy.

@03lve37912: to zależy czy rozumiesz czym jest BTC i jaką rewolucję może spowodować. Może też oczywiście się przewrócić i sobie tego ryja rozwalić. Nie widzę nic złego w zainwestowaniu takiej kwoty, na którą stratę można sobie pozwolić, a następnie sprawdzanie co rok czy to coś jeszcze warte :)