Wpis z mikrobloga

@Miszmaszvioli: może być delikatnie przewartościowane ale wiesz ilu jest tu takich, którzy czają się żeby dokupić jak spadnie? A poza tym powiedziałeś coś co się liczy najbardziej:

zapomnieć o nim na kilka lat.


@Miszmaszvioli: brawo nie pozwól uciec okazji a jak spadnie to dokupisz więcej za mniej. Nigdy nie ciesz się wzrostami tylko spadkami.
  • Odpowiedz
@Miszmaszvioli: Jeśli kupisz i będziesz miał do nich dostęp to pokusa sprzedaży będzie ogromna. Ciężko zostawić i zapomnieć. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie przesłanie ich do mnie i ja Ci je przechowam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mnie też troszkę ze tak późno ale wo może być i tak wcześnie


@zalogowany_jako: nigdy nie jest za późno, miałem to samo, pierwszy raz usłyszałem w 2011 roku i od razu wiedziałem, że to przyszłość ale pomyślałem, że to nie tak szybko, może za 5 - 10 lat a tu już w 2013 wystrzeliło. Wtedy powiedziałem dobra nie ma szans abym przegapił kolejny raz. Jestem i nie żałuję chociaż na początku
  • Odpowiedz
@03lve37912: wszystko byłoby dobrze gdybyś wiedział o czym mówisz. Jeżeli zna seed to nie ważne :)
A spadki? Kolego ja marzę o tym. O niczym innym nie myślę. Jak kiedyś spadnie do $10 to sprzedam samochód i spieniężę co się da aby dokupić po taniości.
  • Odpowiedz