Wpis z mikrobloga

Panoszenie się faszystów to nie tylko kwestia tego, że maszerują przez Warszawe i agitują. Faszyści to realne zagrożenie dla każdego kto ma odmienne poglądy od nich. Organizacje typu ONR czy MW nie powinny być tolerowane.

Faszyzm to nie jest jakiś tam "inny pogląd" który trzeba tolerować. To jest ideologia na skutek której zginęło kilka milionów ludzi. Organizacje tego typu zrzeszają ludzi, którzy są gotowi do przemocy wobec innych. Najlepszy przykład tutaj

https://www.wykop.pl/link/3874171/elblazanin-pobity-za-swoje-poglady-przez-nieznanych-sprawcow/

#neuropa #polityka #elblag
  • 12
@Jebwleb: a racja zapomniałem że wy tam w swoim prawackim świecie macie jakieś wielkie odróżnienie faszyzmu od nazizmu, i sam faszyzm jest ok a nazizm jedynei zły tak? Czyli nazizm to źli NIemcy ale jak Polacy domagali sie mordowania i wygnania Żydów, czyli tego samego co Hitler to byli dobrzy?
a racja zapomniałem że wy tam w swoim prawackim świecie macie jakieś wielkie odróżnienie faszyzmu od nazizmu, i sam faszyzm jest ok a nazizm jedynei zły tak?


@PafnucyMaj: Przy czym rzucają strasznym fochem, gdy ktoś nazwie ONR faszystami i chcą do sądu pozywać. Zupełnie nie wiem czemu, skoro faszyzm jest taki spoko.
@PafnucyMaj: tylko na podstawie doniesienia (potwierdzonego wyrokiem sądu?) wyrokujesz, że jakaś organizacja to faszyści i powinna być zdelegalizowana. Dość daleko idąca odpowiedzialność zbiorowa, która jest dużo groźniejsza niż pojedyncze wyskoki jakichś bandytów (o ile historia się potwierdzi)
@PafnucyMaj: jesteś ignorantem i piszesz o rzeczach o których nie masz pojęcia. Nie faszyzm zabił miliony ludzi tylko niemiecki NAZIZM. Hitler założył taka partie NSDAP. Mówi ci to cos? Partia Narodowo SOCJALISTYCZNA. Tak, tak. Hitler był lewakiem którego największym przeciwnikiem był drugi lewak. Stalin.