Wpis z mikrobloga

Heheszki, na Facebooku na tym gowno fanpagu "Anonimowe Wyznania" w komentarzu wypowiadał się jakiś gowniarz, na temat gwałtu. Ogólnie wyśmiał zwierzenie jakieś laski, ze ja zgwałcili i czuje do dziś ten ból. Smarkacz myślał ze zabłyśnie. Nieważne czy to wyznanie było prawdziwe czy nie. Trochę słabe ze małolat ma takie pojęcie o czymś tak strasznym.

Także prawilna ja zrobiłam screena i wysłałam jego matce i bratu. Zabrali mu kompa i telefon za karę. Czuje dobrze spełniony obowiązek wychowawczy.
  • 18
@gosiage:

Nieważne czy to wyznanie było prawdziwe czy nie.


Jasne. Wazne, zeby komus #!$%@?, bo #!$%@? komus czyni prawdziwym polakiem. A #!$%@? nadajmy cudowne wlasciwosci "wychowawcze". To taka polska tradycja: dostaniesz #!$%@? i sie nauczysz. Przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dumny narod kolorowych domkow, termodernizacji i nasaczonej gownem piersi z kurczaka w biedrze za dyche, gdzie cnota jest kogos #!$%@?, bo ma inne zdanie na dany temat.
@MalyZielonyChlopiec: generalnie tak i nie.

sa rzeczy ktore po prostu wymagaja od normalnego czlowieka jednej postawy spolecznej. Gwały są złe, i jeśli ktos ma inne zdanie to niech #!$%@?. Tyle.

Z drugiej strony, pytanie jest takie... Anonimowe to przeciez w 3/4 fejki którymi #!$%@? na kilometr, a komentarze to kopalnia raka, szydery i nabijania się z postów.
Anyway...
Z jednej strony dobrze OP'ka zrobiła, z drugiej, pytanie czy te komentarze dzieciaka
@rskkk: nieważne czy dla jaj czy nie. Umysł gówniaka w tym wieku jest jeszcze nie do końca wykształcony. Dla niego pewne rzeczy są śmieszne, ale patrzy na to inaczej niż dorosły człowiek. Trzeba wychowywać i zwalczać. Za młody jest na wypowiadanie się w tych tematach.