Wpis z mikrobloga

Jesteś utalentowanym młodym zawodnikiem po świetnym sezonie. Ledwie rok temu trafiłeś do jednego z największych klubów na świecie. Zaczął się tobą interesować jeszcze większy klub. Co robisz?

☐ Przygotowujesz się do nowego sezonu w swoim klubie by udowodnić każdemu że rzeczywiście jesteś materiałem na jednego z najlepszych piłkarzy na świecie.

☐ Sumiennie wypełniasz swoje zobowiązania kontraktowe w oczekiwaniu na porozumienie między klubami.

☑ Olewasz obowiązki, nagle znikasz, unikasz kontaktu z kolegami z drużyny i zarządem klubu, strzelasz focha bo Twój klub oczekuje sporego zwrotu z inwestycji w Twój talent.

#pilkanozna #plotkitransferowe
Pobierz Minieri - Jesteś utalentowanym młodym zawodnikiem po świetnym sezonie. Ledwie rok tem...
źródło: comment_q7XEOQyHeneDyMMIqDyDR9vGZVpHP4wG.jpg
  • 24
@syn_betoniarza: może nie aż ta skala, ale cyrki jakie #!$%@?ły się przy przedłużaniu kontraktu Donnarummy w Milanie były dowodem, że biały też może odwalać.

@Minieri: co ciekawe, Aubameyang też nie ułatwił życia sztabowi BVB.

Na live chacie (chyba przez Instagram) na pytanie fana czy chce wrócić do Milanu powiedział: "ja chcę, ale oni śpią, to co ja mam zrobić"?
No i potem jeszcze naśladował spikera z San Siro, wołając "a
@Minieri: No ja absolutnie nie porównuję Dembele do Aubameyanga!
Stwierdzam tylko, że Auba chęcią odejścia nie ułatwia pracy włodarzom BVB, którzy powoli muszą pogodzić się z odejściem 2 kluczowych zawodników (bo z niewolnika nie ma pracownika, a nawet jakby Dembele został to karnie grałby w rezerwach).

Donnarumma z jego agentem też myśleli, że raz-dwa przeniosą młodego bramkarza za grosze do Realu czy PSG (i z grubą prowizją dla Mino), ale Yonghong
@Mifari: Suarez z tego co pamiętam chciał odejść do Barcy sezon wcześniej, ale Gerrard namówił go żeby został na kolejny rok. Sytuacji z Balem nie znam. Ewidentnie takim zawodnikom jest potrzebny jakiś autorytet w szatni, prawdziwy kaoitan. W BVB aktualnie nie ma takiego zawodnika, bo niby kim jest Schmelzer żeby mówić młodemu co ma robić.
@Minieri Bo w BVB kapitanem powinien być taki Castro czy Sahin, o ile u Bosza w ogóle będą grać. A jak nie oni to Piszczek.

Jak dojdzie do transferu to musza #!$%@?ć Messiego żeby sobie zrobić tercet #!$%@?. Suareza już mają xD
Na miejscu klubu potrzymałbym gówniarza w rezerwach do końca kontaktu. Nawet by tam nie grał. Codziennie trening biegowy.


@Zashi: @Minieri: Tylko BVB nie może sobie na coś takiego pozwolić, gdyż jest spółką akcyjną. Jak dobrze pamiętam to klub kontroluje mniej niż 10% akcji, a prezes odpowiada przede wszystkim przed radą nadzorczą. Akcjonariusze nie będą zachwyceni perspektywą "marnowania" zawodnika na którym można zarobić 100 milionów euro, nawet jeśli to szczeniak bez
@Minieri: Coś mi chodzi po głowie, że Tevez również tak postąpił. Czy się mylę?

Ogólnie co jakiś czas się znajduje taki "niesamowity" przypadek - nie wiem czy chodzi o kasę czy o ambicję, bo jednak Barca, a BVB to spora różnica. Szkoda tylko, że niektórzy zawodnicy są tak bardzo zaślepieni, że rujnują własne kariery.