Wpis z mikrobloga

Wołam @TakiegoDuzegoJeza, bo został usunięty post szkalujący Andrejczyk (która jakoby gwiazdorzy, jest atencjuszką i zaczęła konflikt z Marceliną Witek) a mam coś do powiedzenia i wyjaśnienia.
No chyba nie napisała, że Witek jest jej zastępczynią, jedyny jej post to "Gratulacje Sofia Ennaoui! Londyn jest Twój!!! Gratulacje również dla Marceliny Witek za brąz w oszczepie! za rok wracam" Słowa o zastępstwie, z tego co kojarzę, wyszły z ust dziennikarza (nawet nie wiem czy nie był to Dzięciołowski). Jeśli się mylę to proszę o link do wypowiedzi/postu.
To Witek przygwiazdorzyła i zachowała się jak napuszona panieneczka, atakując ją na FB zamiast porozmawiać. Gdy Andrejczyk próbowała to wyjaśnić jak dorosły człowiek i dowiedzieć się o co jej konkretnie chodzi, ta rzuciła fochem.

#lekkoatletyka #mariaandrejczyk
Pobierz LukaszN - Wołam @TakiegoDuzegoJeza, bo został usunięty post szkalujący Andrejczyk (kt...
źródło: comment_aj3aqelkR8pzRQWQjQ3CXnfTFjqAk4Sw.jpg
  • 4
@TakiegoDuzegoJeza: http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-07-21/konflikt-polskich-oszczepniczek-witek-kontra-andrejczyk/

Tu jest cała konwersacja, bo wkleiłeś jej wcześniejszy przebieg. Poszperałem w sieci i nie znalazłem żadnego wywiadu, w którym Andrejczyk oznajmia, że Witek to jej zastępstwo, co najwyżej mogła odpowiedzieć kiedyś na sformułowane w ten sposób pytanie dziennikarza. A o to chyba nie powinna mieć pretensji.
Co do 'Przechodzisz koło mnie na stadionie i nie umiesz się zachować' to nie wiem co tam zaszło (Andrejczyk widocznie też) więc nie