Wpis z mikrobloga

Gdy kiedyś chciałem się trochę zainteresować tematem uwodzenia kobiet, jedyna rzecz na jaką trafiałem, to były porady Marcina "Adepta" Szabelskiego. Nigdy jednak nie byłem w stanie obejrzeć do końca któregokolwiek jego wystąpienia na YouTube, bo gość strasznie mnie irytował sposobem mówienia.

Dodatkowo jego wygląd mnie nie przekonywał. Aparycja Shreka i styl ubierania się jak na dyskotekę w remizie...

Ktoś taki ma mnie uczyć, jak zdobywać kobiety? Duma mi na to nie pozwalała. Jestem przegrywem i stulejarzem, ale wydaje mi się, że wyglądam lepiej niż on i nie muszę słuchać jego mądrości.

Jedyne, za co mogę go szanować, to to, że w ogóle postanowił coś zrobić ze swoim życiem. Przybrał na masie, ogolił się na łyso, zmienił styl ubierania się, prawdopodobnie zamienił okulary na szkła kontaktowe. Pytanie tylko, czy lepsza taka zmiana, czy lepsza już żadna...

Na swojej stronie http://warsawlair.pl/adept/ dał zdjęcia pokazujące, jak wyglądał kiedyś i jak wygląda obecnie. Z dwojga złego wolałbym jednak jego wcześniejszy wygląd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #stulejacontent
#pua #redpill #theredpill
#modameska
#niebieskiepaski
#adept
wyjzprz2 - Gdy kiedyś chciałem się trochę zainteresować tematem uwodzenia kobiet, jed...

źródło: comment_6Tl5MryaQCxxpG5rt5iaBEA8VjhAx40B.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz