Wpis z mikrobloga

Oficjalny update dotyczący ogniska które odbędzie się 26 sierpnia 2017 roku (Sobota) od godziny około 18:00

2 ważne ogłoszenia zanim zacznę:
1. Jeśli jest ktoś kto nigdy nie był na ognisku/spotkaniu mirkowym i obawia się jak to wygląda i czy jego autyzm czy inne będzie mu przeszkadzał odpowiem wprost - nie :D Chętnie zobaczymy każdą osobę i zapewnimy by czuła się komfortowo i bezpiecznie.
2. Jeśli jedzie ktoś z południa (lub północy) to proszę o info najlepiej w tym temacie. Sporo osób pytało mnie o to i sami chcą się wybrać jednak brakuje im ekipy. Zdecydowanie łatwiej i raźniej jechać z kimś kogo się zna (a tak naprawdę chodzi o to że taniej xD)

Gdzie?
Goldthorpe, S63 9AA - na przeciwko Funeral Directors (dom pogrzebowy), koło Texaco - między tymi dwoma zakładami jest parking na +20 aut. Można spokojnie podjechać.

Jakieś 200m od miejsca ogniska znajduje się stacja kolejowa do której można dojechać z każdego miejsca w UK - najprościej z Sheffield lub Leeds. Jeśli nie to można dojechać do Barnsley lub Doncaster - w obu wypadkach Tu link do typowej trasy z #londyn jedynie 2.5h. Więc bez piwniczenia :D

Nocleg możliwy, mamy 3 wolne pokoje + salon, co przy typowo imprezowym upakowaniu myśle że spokojnie zmieścimy 50 śpiących osób :D Jeśli ktoś chce spać niech napisze mi PW - chce mniej-więcej przygotować miejsca do spania, oczywiście jeśli ktoś nagle stwierdzi że jedzie w ostatniej chwili i wpadnie to oczywiście miejsce się znajdzie (ostatnio jeden mirek nie narzekał na spanie w rowie ale ciiiiii! Co było na mirko ognisku zostaje na mirko ognisku ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Jeśli zastanawiacie się co przynieść - cokolwiek co uważacie za użyteczne, będę wdzięczny za małą składkę na drzewo oraz plastikowe sztućce, naczynia oraz chustki i inne rzeczy. Myślę że jeśli przyjdzie jak ostatnio koło 40 ludzi to składka po £1 będzie spoko. Ponad to oczywiście my przygotujemy jakieś rzeczy do jedzenia, będzie chleb, kiełbasy oraz pianki z ogniska, a pod koniec zrobimy sobie ziemniaki :D

Ciastka - nie będę robił ciastek, chyba że napisze mi pare osób na PW że chce ciastka, to mogę zrobić - jednak trzeba się będzie na to składać, jakieś £5-10 myśle że styknie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Oczywiście będzie substytut ciastek #pdk

Jeśli ktoś chce przyjechać na ognisko wcześniej to zapraszam - nic nie stoi na przeszkodzie by ktoś wpadł nawet z rana. Potrzebna będzie pomoc z przygotowaniem - szczególnie z ogarnianiem ogrodu xD

Muzyka jak już zapowiadałem - lata 90 - pobrałem pare mieszanek topów z lat 90 - mam nadzieję że wystarczy. Chętnie przyjmę każde ilości MP3 - wymaganie - muzyka z lat 90, nie ważne jaki gatunek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Wciąż czekam na propozycje gier i zabaw, chociaż domyślam się że jak zawsze "rozmowy" pochłoną nas wszystkich ʕʔ

Jeśli są inne pytania to odpowiem na nie pod tym wpisem. Zapraszam na PW oraz telefonicznie: +447463068583


Obserwujcie #yorkshirewykopparty

#uk #emigracja #yorkshire #barnsley
sorek - Oficjalny update dotyczący ogniska które odbędzie się 26 sierpnia 2017 roku (...

źródło: comment_3bik9r2j9WdQ1XKxyLdYpG5gfLH0i9Sp.jpg

Pobierz
  • 32
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (26)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @smieszekzagranico @reddevilet @zomowiec @DOgi @3rdEye @CzerstwaBulka @Wujek_Fester @manivelle @boo4 @dob3k @Louissaa @szzzzzz @zepsutyodkurzacz @sorek @Old_Postman @Namarin @Lanza @maze @patrol798 @innv @Choir @Ja-qb @KwasnyPL @MikeR @jednakwiecejniz14sekund @czternastaczydziesci