Wpis z mikrobloga

  • 1379
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 358
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sledz: ej ale baby to masz w nosie :)
@Werian89: nie widziałam ale jestem ciekawa bardzo :) wyrzuty mam kiedy zwierzę nie umiera od razu.
@PawelW124: my mówimy, że pachnie wiatrem. Mięso jest bardziej intensywne w smaku.
@murinius: wyglądam jak wyglądam i pasuje mi to że w końcu mam wagę w normie :)
@mozesz_mi_kliknac: po 1 promuje myślistwo bo w Polsce jak
  • Odpowiedz
@Killeras: "Kreatywność (postawa twórcza; od łac. creatus czyli twórczy) – proces umysłowy pociągający za sobą powstawanie nowych idei, koncepcji, lub nowych skojarzeń, powiązań z istniejącymi już ideami i koncepcjami. Myślenie kreatywne, to myślenie prowadzące do uzyskania oryginalnych i stosownych rozwiązań."

Jakoś nijak się to ma do ubitej kaczki.
  • Odpowiedz
@biliard: oj przepraszam :p już nie będę deptać trawy
@bartlej: trochę jest i trzeba uważać jak się je :)
@Tropiciel_winek_za_5zl: dziękuję za komplement bo podobno jestem max 5/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) zrobiła mi zdjęcie a ja chcę opowiadać o myślistwie ot co :)
@magrusia: nie znalezione w trzcinie mimo dwóch psów i dwóch kolegów którzy brodzili w wodzie, ale
  • Odpowiedz
@Zielony34: jak wyżej. na pewno się nie zmarnują a ja czekałam na psa i kolegów którzy brodzili w wodzie, też załuję, że nie podniesione.
@DragDay7: kaczki jednak nie wzięłam, bo byli znajomi z częstochowy, którzy kaczek nie mają a ja mogę strzelić kilka w weekend :)
@Hannahalla: oki czekam na wpis!
@soniq51: najlepiej zakręcić się wśród myśliwych, ja akurat nie skubałam - oddałam. a
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Mam pewien problem z przejściem obojętnie obok twojej osoby, gdyż nie widzisz problemu w tym że zabiłaś zwierzę bezcelowo (w sensie zabiłaś kaczki i ich truchła leżą w krzakach). Możesz pisać sobie ile chcesz że się nie zmarnują ale prawda jest taka że zamordowałaś zwierzę wyłącznie dla rozrywki i to naprawdę nie jest powód do chwalenia się publicznie - nie różnisz się w tej sytuacji od tych psycholi torturujących
  • Odpowiedz