Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta
Czy ktoś z #bialystok a także z #motocykle #motocykle125 wie coś na temat szkoły jazdy lub prywatnie byłby w stanie oczywiście odpłatnie udzielić kilku lekcji jazdy, gdyż chcę się oswoić z maszyną, a nie jeździłem od 5-6lat jednośladem przed zakupem a także posłuchać rad na temat jazdy żeby zminimalizować gleby na motocyklu. Pozdrawiam :)
  • 8
@Matril: -Nie wpadaj szybko w panike i nie wciskaj od razu hamulca bo sie polozysz.
-Oczy wszedzie, serio wszedzie nawet jak nie masz z tylu to musisz juz tam miec...
-Ja osobiscie nie jezdze mocno przy prawej stronie bo wtedy jestem brany przez bmw i passaty na odleglosc 5 cm od mojego lusterka, a potem i tak on staje w korku na swiatlach, a ja go mijam jak chce.
-kazda szkola
@Bialy_Mis wiem, że na temat tej maszyny jest podzielna uwaga.. ale jak tylko zobaczyłem to się zakochałem.. Miała być Honda Shadow 125, ale ostatecznie będzie Junak m12 vintage na wtrysku i z CBS. Kiedyś jeździłem komarkiem, wsk i aprilia SR.

Dobry wybór twoim zdaniem?
PS. Zawsze marzyłem o chopperze(albo czymś podobnym do tej klasy)
@Matril: Ja popylam sobie po białym cbr 125, to mój pierwszy moto. Wcześniej brak doświadczenia i brak prawka na moto a jedynie na autko. Póki co zero gleb a jężdzę nim od 1-2lat. Ja lekcji ci nie udzielę bo sam błędy popełniam jeszcze ale polecam na yt: biblia pokonywania zakrętów