Wpis z mikrobloga

@robertx: tak. Amstaff i Staffik, więc spokojnie. W dalekie trasy mam Leganzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj podwieźć do weterynarza, do lasu, na łąkę, na spacer pod miasto, itp. Krótkie dystanse.
@zoowithoutanimals: no to takie spalanie jest idealne, bo dojazdy do pracy mi się zamknął w 200zł. Miasta to auto nie zobaczy. 95% to dwupasmówka, reszta droga lokalna z ograniczeniami 40-50km\h i nie ma potrzeby tam szybciej jechać, bo i tak jest sporo zakrętów.

Tico już w rodzinie mieliśmy, po najechaniu na tył przez drugi samochód z prędkością może 40km\h, Tico poszło do kasacji. Przednie fotele uratowała butla LPG, która pochłonęła całą
@Zielony34: Nie wiem jaki masz budżet, ale ja ostatnio kupiłem sobie astre g w kombi 1.6 z gazem - po trasie 100km/h spalenie w okolicy 7 lpg, a miejsca nieporównywalnie więcej :-)
jaki masz budżet


@robertx: 2000zł, max 2500 jeśli by się okazja trafiła.

astre g w kombi 1.6


@robertx: pisałem wyżej, że za wysokie OC. Gdyby mi to nie robiło różnicy, to bym brał Seicento 1.1 i nie byłoby tematu. Za Matiza zapłacę składkę w granicach 380zł. To auto ma być max tanie, jak przeglądu nie przejdzie i naprawa wyniesie więcej, niż bym dostał za niego na złomie, to idzie na
@Zielony34: Dwa lata temu mój szwagier z identycznym podejściem co Twoje (no, poza OC) kupił toyotę camry z 95 w automacie. Dał 3 tys. z nastawieniem, że jak się #!$%@? to odda na złom. Po przejechaniu 30 tys. "zainwestował" w nią 300 zł na jakieś tam podstawowe rzeczy, i śmiga dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)