Wpis z mikrobloga

Jaki wieczorny serwis informacyjny według ciebie prezentuje najobiektywniejsze informacje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mile widziana argumentacja w komentarzach.
#4konserwy #neuropa #telewizja #tvpis #tvp #polsat #tvn #trwam #tvrepublika #pytanie #ankieta

Jaki wieczorny serwis informacyjny według ciebie prezentuje najobiektywniejsze informacje?

  • ''Wiadomości'' - TVP1 8.9% (17)
  • ''Fakty'' - TVN 29.7% (57)
  • ''Wydarzenia'' - Polsat 48.4% (93)
  • ''Informacje Dnia'' - TV Trwam 5.7% (11)
  • ''Dzisiaj'' - TV Republika 2.1% (4)
  • inny (napisz jaki) 5.2% (10)

Oddanych głosów: 192

  • 16
@jestem_na_dworzu: Oglądałem wielokrotnie i muszę cię zmartwić ale linia ich programu przypadkowo zgrywa się z tą prezentowaną przez TVP i TV Republikę, np. Tusk był tam wielokrotnie wyzywany od złodziei a Kaczyński gloryfikowany niczym bóstwo.

Fakt faktem że nie spieszą się z rozmowami i jest inna kultura rozmowy, no ale mogą sobie na to pozwolić bo nie emitują reklam i mają w dupie wyniki oglądalności, ludzie i tak na nich wpłacą.
@MarianoaItaliano: szczerze to rzadko oglądam Trwam i na takie słownictwo nie natrafiłem od osób ze studia. Może to był któryś z dzwoniących widzów? Ci to często są werbalnie agresywni. Bo niby starsi ludzie to można im wybaczyć jak ich "poniesie".