Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mojego chłopaka boli na co wydaje pieniądze. Ostatnio burzył się jak mogłam wydać na krem przeciw starzeniu się skóry 700 zł. Powiedział, że nie jest w stanie zrozumieć jak mogę wydawać na takie głupoty pieniądze i doszło do wymiany zdań. Powiedziałam, że przecież mnie stać i będę kupować co chce i nie powinno go interesować za ile co kupuje tym bardziej (i to jest najśmieszniejsze) że on kupuje drogie ubrania. On tłumaczy to tym, że ubranie jest na dłużej i będzie coś nosić latami a krem starcza na miesiąc czy dwa i po co ja takie kosmetyki kupuje jak ja zmarszczek nie mam. A no po to żeby ich nie mieć i mieć jędrną, gładką buzie. Sam wydaje dużo kasy a mi wypomina. Dodam, że każde z nas mieszka oddzielnie, a wszystkie wydatki typu wyjazdy czy wyjście do kina płacimy na pół. Jutro czeka go niespodzianka bo zakupiłam serum do twarzy za 930.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 22
ile ty masz lat ze takich rzeczy musisz używać? 50?


@Jebwleb: Właśnie przez takie myślenie Polacy i Polki wyglądają tak tragicznie na starość, krem jest PRZECIW zmarszczkowy, a nie NA zmarszczkowy. Ma zapobiegać, opóźniać starzenie się skóry, bo na gotowe zmarszczki nic nie pomoże poza wypełnianiem botoksem co trzeba powtarzać i przy okazji paraliżuje mimikę.

@nacpanazielonka: Kremy i za kilka tysięcy są. http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Twarzy/Przeciw-Oznakom-Starzenia/Pielegnacja-na-noc/Supremya-Baume-La-Nuit-Krem-na-noc/P2283015
OP: @Asterling: Nie wiem. Być może chodzi o to, że troszkę lepiej od niego zarabiam? Albo może o to, że on uważa, że niektóre rzeczy kupione przeze mnie nie są trwałe (w takim sensie, ze starczają na krótko w porównaniu z zakupem ubrań itp.
@virtuti_stulejari: Muszę cie bardzo rozczarować. Sobie kupuje wszystko z moich pieniędzy.
@nacpanazielonka: Istnieją kosmetyki zdecydowanie droższe.
@nikoPL: Boże, przecież nie kupiłam tego serum
@AnonimoweMirkoWyznania: Poważny jestem, a jak. Domyśliłem się, że krem przeciw starzeniu się skóry był dla Ciebie. Ja też jestem ciekawy jak zareaguje, więc może warto od razu kupić ten za 2499 z polecanych wyżej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: @Jebwleb: Idąc Twoim rozumowaniem, po co mam podróżować po świecie i mieć piękne wspomnienia i tak umrę. Oczywiście, że umrę, ale przez całe życie będę mieć ładną twarz.
@majkelus: Zarabiam 4 tysiące. Mam swoje mieszkanie, żadnych kredytów, długów czy innych zobowiązań. Na wszystko mi starcza.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop