Wpis z mikrobloga

@marahin: instalujesz z paczki na linuksa czy przez wine?
Bo przy wersji linuksowej jest napisane ze nie jest rozwijana, więc nie wiem czy posiada to wszystko co wersja windowsowa
  • Odpowiedz
@Spojler22: odpalanie windowsowej aplikacji na Linuksie jak istnieje wersja natywna jest imo głupie.
Instaluje z tarballa oficjalnego - nie ma pakietu oficjalnego, zwyczajny tarball :)
  • Odpowiedz
@Spojler22: jedyny Bug jakiego ja doświadczyłem to irytująca czcionka, ale narazie tego nie rozwiązałem. Nie jest to na tyle inwazyjne żebym odpalał przez Winę, a wydajność pod OpenGL jest tak zajebista ze mam to gdzieś. Sprawdź, jak Ci będzie coś wadziło to możesz spróbować z tym Windowsowym :)
  • Odpowiedz
@marahin: czy któraś z polskich stron ma aktualne opisy czarów i poradniki? Wiem, że kiedyś było sporo takich stron, ale potem były coraz rzadziej aktualizowane i nie chciał bym trafić na taką martwą i marnowac czas na przyswajanie nieaktualnych informacji :P
  • Odpowiedz
@Spojler22: ja szczerze Ci powiem ze po doświadczeniach z polskimi stronami (tibia-wiki, tibiopedia) stwierdzam ze #!$%@? i po angielsku wole - tam jest wyższy poziom zarówno językowo jak i merytorycznie. Nie wiem jak z czarami, mnie zirytowały błędy w wiwatach :X; ciężko mi doradzić wiec, ale jeśli umiesz w angielski to najlepiej sprawdzić tibia wiki(a?), a jeśli nie - to Tibiopedia i Tibia-Wiki.net są po polsku.
  • Odpowiedz
@Spojler22: działa. https://tibiamaps.io/ - ja dla bezpieczeństwa ściągam zip (koniecznie dla Tibii 11, nie 10), wypakowuje - wtedy minimapa to po prostu zbiór obrazkow .png :), i wypakowuje zawartość do [sciezkadoTibii]/minimap (chyba? W każdym razie folder minimap gdzieś w drzewie katalogów Tibii, dokładnej ścieżki z głowy nie powiem :(), upewnij się ze robisz to z wyłączonym klientem. Polecam tez ściągać wersje z markerami, wtedy łatwi zobaczysz gdzie masz
  • Odpowiedz