Wpis z mikrobloga

@Sevotumir: Na securze o dziwo nie ma za wiele botów, ping też jest raczej spoko, sporadycznie są jakieś małę lagi. Bez pacca nie ma gry ale umówmy się że złotówka dziennie to nie jest jakoś bardzo dużo.
@saxovic: Możemy się umówić , ale skoki pingów są i to na europejskich serwerach ! Podawanie botów do operatorów i praktycznie zerowa skuteczność. Nawet jak zamkniesz gnoja parę razy w trapie i zjedziesz przy pomocy fire elementali , to niby żaden dowód. Wejdź na corymy przy venore , to padaka praktycznie. Przez to kiedyś chciałem pograć , ale teraz zrezygnowałem. I Chociaż jest od cholery expowisk dla pacc , to chodzi
@saxovic: @Sevotumir: to już kilka ładnych lat gdy nie gram. z sentymentu bym zajrzał sprawdzić co się zmieniło, ale czy warto do tego wracać...
Nigdy nie byłem pro graczem. Zawsze powolutku ciułałem expa i złoto i wątpię, by gra mi dała satysfakcję gdy wokoło biegać będą sami gracze 100+ :P
@Sevotumir: Od jakiegoś miecha na securze widziałem 2 boty. Na serverach z battleeye nie widziałem ani jednego. BattleEye wejdzie za jakiś czas na secure.

@Spojler22: też na 7.6 nie miałem więcej niż 50 lvl. Teraz wbicie 100 lvl jest bardzo proste i jest kwestią 2-3 tygodni grając po 2h dziennie.
@Spojler22: 100 ? chyba 300 :) Gra bardzo się zmieniła , jest wiele ułatwień. Ale przez to co wcześniej napisałem , nie chcę mi się grać. Chyba , że dla satysfakcji , poszukać kolegę i wspólnie tępić boty , ale to walka z wiatrakami ;)
@saxovic: @Sevotumir: nawet dla facc?
bo jeśli nabijanie expa jest takie łatwe, to chętnie pograł bym chociażby po to, zeby zobaczyć mnóstwo lokacji w których nigdy nie byłem bo padałem po drodze :P
Te serwery z battleeye, co to takiego? Wejdę tam bez pacc?
@saxovic: > Nie wbijesz 300 lvl w 3 tygodnie ;)

mi nawet 100 w takim czasie sprawi przyjemność :P

Na facc to nie gra. Zapraszam na secure jest dużo wykopków

Nie wiem czy pogram na tyle długo, żeby opłacało mi się kupowac pacc. Najpierw chce zobaczyć na facc czy się wciągnę
@Sevotumir: Chłopie, widzę dawno nie grałeś na real Tibi. 300 lvl to jest 441.084.800 expa. Grając 3 tygodnie przez 2 godziny dziennie masz 42 godziny grania. Musiałbyś wbijać na godzinę 10.502.019 expa co jest niewykonalne w tym zakresie poziomowym.
@saxovic: Chyba się nie rozumiemy :) Chodzi mi o to , że przez większość czasu jesteś praktycznie na parę uderzeń dla dość średniego zawodnika na serwerze. I 300 lvl to nie jest już jakieś tam super osiągnięcie , a raczej środek wśród graczy na serwerze. Rozumiesz już ? :>
@Spojler22: 100 ? chyba 300 :) Gra bardzo się zmieniła , jest wiele ułatwień. Ale przez to co wcześniej napisałem , nie chcę mi się grać. Chyba , że dla satysfakcji , poszukać kolegę i wspólnie tępić boty , ale to walka z wiatrakami ;)
sprawdziłem czy jest pod linuksa i okazało się że to spakowany pakiet na którym kiedyś już poległem :P
Tak wiec problem dla mnie się rozwiązał :)