Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zakończyłem 16-godzinną walkę z dużym brudaskiem, można było jeszcze kilka rzeczy poprawić ale już brakło czasu ale wyszło mimo wszystko bardzo fajnie. Całość pracy http://imgur.com/a/XGn7r . Od tego tygodnia zmieniam pracę na 32h/tygodniowo to będzie więcej czasu na dłubanie przy samochodach :)

#uk #barnsley
Pobierz Lanza - Dzisiaj zakończyłem 16-godzinną walkę z dużym brudaskiem, można było jeszcze ...
źródło: comment_ALHRoTrypzaQxwv1N053PL3aEhBRLTmR.jpg
  • 7
@Lanza: jestem pod wrażeniem, co dokładnie oferujesz? Może byłbym zainteresowany w przyszłości, dodam, że interesuje mnie nie tylko czyszczenie wnętrza ale też nadkola, felgi, silnik, polerka i korekta lakieru itp. a szukam kogoś kto jest rzetelny.
@czternastaczydziesci: > co dokładnie oferujesz?

W zopu za 100 ((σ ͜ʖσ)

ogolnie z zewnatrz nie robie za wiele jeszcze z braku warunkow do nauki. Na chwile obecna mam mozliwosci tylko zrobic odsmolenie, deironizacje, glinkowanie. To jest przygotowanie do polerki czy wosku (brakuje 1 etapu jeszcze) bez garazu wiecej nie zrobie. To o co Ty pytasz to kilka dni pracy jesli mowa o pelnej
@Lanza: no homo ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki za info, zdaje sobie sprawę, że to sporo pracy ale wychodzę z założenia, że jak już robić to wszystko bo różnie to z czasem bywa, btw ile kosztuje u Ciebie detailing wnętrza i deifonizacja kół?
@czternastaczydziesci: Za takie cos jak dzisiaj 120-150f. Za cos takiego jak w Leonie robilem 80. Felgi to masz mycie i deironizacja tomax 15f. Tutaj masz samochod po myciu odsmolenie i potem piana aktywna + splukanie + mycie na dwa wiadra + splukanie i potem to co zostaje na lakierze