Wpis z mikrobloga

#pokemongo
Level up.
Jak był Moltres, to mnie nie było.
Trzy Zapdosy, najmocniejszy IV 93%. Będę o niego dbał.
Jeden Articuno.
Nie mam Lugii, cała nadzieja, że jutro gdzieś znajdę (ale pewnie będę jedyny na raidzie).
Jeden Unown, zero Kangaskhanów - będę szukał jutro i pojutrze.
Cały czas zero Snorlaksów (nie używam mapek, a z jajek 10km wykluwają mi się szyszki i drzewoparówki).
W komentarzu topka.
Pobierz
źródło: comment_4WRRoXgZdQPmQRAF6YrAy3k22ykd8S9w.jpg
  • 15
@xgre: no to jesteś słabo przydatny na rajdy póki co bez Tyrków mocnych, Golemów czy nawet Machampów ;) Masz zaoszczędzone dużo dusta? bo topka cieniutka jak na ten poziom ;)
@xgre @dawid3012: Akurat Gyardos, Vaporeon i Exeggutor (szczególnie z SolarBeam) się przydają, reszta niekoniecznie, a z CP się zgadzam, że trochę słabo. Mam 2 Dragonite (3400+ i 3990+) z różnymi atakami i oba padają równie szybko więc nie skupiałbym się na nich. Lepiej zainwestować w Blissey i Snorlaxa, nimi przynajmniej nie trzeba się bawić w uniki a mogą mieć całkiem niezłe ataki
@dawid3012: Jak już mówiłem, lubię Bissey bo nie trzeba robić uników i jest moim "ostatnim" poke w raidzie na wypadek jakby wszystko inne padło. Poza tym przydaje się jak chce się zająć gyma.
Snorlax pomaga w raidzie pod warunkiem że ma EQ. Exeggutor z SB ogólnie zadaje ciekawy dmg wszystko jedno czemu. Gyardosami i Vapkami ładnie zdjęliśmy Moltresa (6 osób, wszyscy 34+). Na temat Tyrka się nie wypowiadam, bo mam jednego
@dawid3012: @MossadAttack:
Stardust 266407 - ani mało, ani dużo. Ale coś można tym wzmocnić.
Wymaksowana Blissey była dobra przed zmianą systemu gymów, bo siedziała na samej górze - ale wtedy miałem tylko jedną z bardzo niskim CP, a teraz ich nie powerupuję.
Vapki z hydropompą ogólnie radzą sobie bardzo OK, ale oczywiście nie na Zapdosa - tutaj daję Golema, Rhydony, Piloświnie, niezły też był Espeon i Exeggutor. Za pierwszym razem
lubię Bissey bo nie trzeba robić uników i jest moim "ostatnim" poke w raidzie na wypadek jakby wszystko inne padło.


@MossadAttack: ale na rajdzie nigdy nie skończą ci się poki bo masz ich aż 12. Niby po pierwszej 6 resetują się punkty za damage no ale blissey i tak nie zapunktuje w dmg.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.