Wpis z mikrobloga

@k__p: Dzieki :) smieszne ze te trzy wypadły tak mniej więcej wszystkie w ciągu 4-5 godzin czasu gry :)
@Luka_Wars: tez na ssf ? Bo na razie będą się kisic jeszcze dluuugo az nie dojde do t 15+ map zeby bron skraftowac ;/ A nie mogę znaleźć dobrego gearu z mf. ledwo 90 % i zero quantity ;/
  • Odpowiedz
@Lrrr: A to muszę mieć definicję z Britannica, aby wyrazić swoją opinię? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, ekonomia PoE jest zepsuta. Key itemy (unique) w tej grze kupujesz za bezcen, przedmioty na endgame kupujesz za bezcen. Po tygodniu nowej ligi najaktywniejsi gracze chodzą już z topowym gearem i czyszczą mapy jak chcą - a potem czytasz w tagu jaka to ta gra jest łatwa. Granie z
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: K---a logujesz sie tera na SC czy HC daje ci 1EX i masz k---a 2 dni na zrobienie shapera. Mówię serio xD powodzenia xDDDDDD P--------A ELITA SSF ROZUMISZ K---A SSF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Odpowiedz
@Lrrr: Jaka elita dziecko :] może na HCSSF to tak ale na ssf to to samo co normalna liga tylko wszystko jest poza levelowaniem solo ( bo jak biegasz z aura botem i z gościem co ci podnosi przedmioty i je sprzedaje to inna bajka ) o wiele wolniej i cała różnica. Jak bym gral na standard to za moje 3 ex miał bym 520 pDps axe i jeszcze by
  • Odpowiedz
@rifraw: K---a grałem HCSSF i wiem że panuje przekonanie o byciu ETHICAL ELITE i nie p-----l że za 3ex miał 520 pdps axe bo byś nie miał xD Dolicz do tego linki etc. heheh ale ty jesteś ekspert od tej gierki ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
  • Odpowiedz
@Lrrr: No właśnie sprawdzałem na poe trade przed napisaniem i bym miał :) wejdź sobie na poe trade :P 2h axe 6s 529 pDPS 150 chaos :) ile teraz stoi 1ex ? 60/70/80c a co do linkow to bym kupił 5 link armora jakiś za jeden c i essencje co daje z +armor i skrafił bym sobie dobrą zbroje :) i na niej bym trzymał głowne gemy a w Topor
  • Odpowiedz
@Lrrr: Ethical to była taka "pasta" na forum sobie możesz poszukać, od tego się zaczęło :] i nikt normalny tego poważnie nie traktuje :]
  • Odpowiedz
@rifraw: no taka sprawa że ex o ile dobrze widze jest po 40c ( ͡° ͜ʖ ͡°) Druga sprwa 2h nie jest obecnie metą i nie ma żadnego wyróżniejącego sie buildu (no może poza ngamahu) xd :]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
  • Odpowiedz
@Lrrr: https://i.redd.it/oltz5y458lfz.png temu stoją po 40 w ostatniej lidze stały po 50 . A co do builidu ja lubie sobie grac 2h warchief totem bo fajnie wygląda.A z takim toporkiem dalo by się dociagnac do 200-300k dps co spokojnie wystarczy na rozwalenie wszystkiego w sensownym czasie poza shaperem.
  • Odpowiedz
@rifraw: moJ kolega grał pierwszy raz w poe w ostatnim sezonie i na 40-50 lvlu miał 2 exy xD i w zasadzie grał wtedy ssf bo nie ogarniał na poczatku handlu ani nic, dopiero na 70-80 zaczął ruszać
  • Odpowiedz