Wpis z mikrobloga

jakis godny polecenia mechanik na terenie #katowice i w miastach osciennych, ktory nie ma jakiegos wiekszego ruchu i mozna na spokojnie podjechac jutro zeby zdiagnozowac pare rzeczy?

pacjent to mazda 323f (95r) - auto na postoju ma przewaznie 1200obr, czasem zejdzie do 750, ale ciezko je utrzymuje i zeby nie zgasl trzeba troche pooperowac gazem chociaz i to nie jest regula (bardziej na gazie, ale obroty i tak faluja i przewaznie przekraczaja 1100obr). dodatkowo na gazie troche muli i szarpie. przy nacisnieciu gazu (niezaleznie od paliwa) na moment spadaja obroty po czym dopiero ich nabiera (tak jakby delikatnie sie dusi silnik po dotknieciu gazu).

obstawiam cos ze swiecami/silnikiem krokowym/zaplonem, ale mimo wszystko nawet gdybym wiedzial to nie mam na tyle wiedzy zeby ogarnac temat sam.

wolam #slask bo w jakims rozsadnym promieniu od kato (nawet poza miasta oscienne) jestem w stanie podjechac. nie mam jakiegos wybitnego dedlajnu, ale brat jutro wieczorem jedzie nim w trase i jest w pracy wiec chce troche wykorzystac jutrzejszy urlop zeby ktos rzucil okiem.

#mechanikasamochodowa
  • 5
@kesnall: nie udalo mi sie do zadnego dostac, raz ze malo czasu, dwa - albo dzis zamkniete albo najblizszy wolny termin na piatek/poniedzialek. Tak przekazujac telefonicznie o co kaman w wiekszosci rozmow uslyszalem, ze krokowy silniczek ale podejrzewam ze profilaktycznie do wymiany pojda swiece jeszcze