Wpis z mikrobloga

Spodobała mi się dziewczyna pracująca w mcdonald’s kilka razy ją widziałem i dosłownie miłość od pierwszego wejrzenia, przed momentem byłem wypić kawę i jest i ona we własnej osobie na kasie, czuje ze to ten czas, ten moment ale zupełnie nie wiem jak zagadać, poprosić o numer telefonu? Zapytać o której kończy? Powiedzieć tylko jakiś komplement w stylu ze ma ładny uśmiech aby mnie kojarzyła i kolejnym razem coś zagadać. W sensie by nie tak prosto z mostu. Zupełny mętlik mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zwiazki #podrywajzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
@tedek: Zacznij od uśmiechów i komplementów i zobacz jak reaguje, bo jak wyjedziesz od razu ze spotkaniem, a okaże się że to jedna z tych nieśmiałych i ci odmówi, to tylko się zrazisz
  • Odpowiedz
@tedek rzuć jakimś zartobliwym tekstem przy płaceniu, jak się uśmiechnie powiedz, że musisz ją częściej rozsmieszac, bo uwielbiasz jej uśmiech i bzikaj ( ),
  • Odpowiedz
@tedek: Ona nie jest dla ciebie ponieważ:
- Pracuje w MC czyli nie jest z bogatej inteligenckiej rodziny.
- Pracuje w MC czyli prawdopodobnie to jest szczyt jej możliwości.
- Pracuje w MC czyli raczej jest mało ambitna.

  • Odpowiedz
  • 1
@TamTenPolak: sorry ale uważam wręcz odwrotnie.
-#!$%@? mnie obchodzi czy jest z biednej rodziny czy bogatej
-a może zwyczajnie dorabia sobie na wakacje zamiast siedzieć na dupie i na garnuszku rodziców? co dobrze o niej świadczy
-żadna praca nie hańbi, znam osoby które pracowały w fast-food a teraz siedzą w innych firmach na kierowniczych stanowiskach... a taka praca to tylko epizod był dla nich.
  • Odpowiedz