Wpis z mikrobloga

po godzinie czytania tutejszych wpisow moge oswiadczyc ze wiekszosc blipowiczow po 1 nie przyjdzie na wykop bo takiego hejterstwa dawno nie widzialam ( wezcie pod uwage ze jakby wlasciciele postanowili was na blip przeniesc tez nie bylibyscie szczesliwi) po 2 stary #blip juz dawno funkcjonuje na fcebooku i po 3 teraz nic mnie nie zmusi by tu pozostac mimo tego ze admini pieknie napisali ze nas powitaja z radoscia.. eh po 5 latach mikroblogowania na blipie przenosze sie na twitter i calkowicie ignoruje polska mikroblogowa strefe to chcieliscie osiagnac? wiec gratuluje poziomu, logiki i strategicznego planowania rozwoju firmy dziekuje #blipgate @Anks nie daj sie zaszczuc i 3 mam kciuki
  • 9
@ewcikson: nikt nie jest szczęśliwy jak na siłę chce się go gdzieś przenosić, każdy ma tutaj swoje racje, cały chaos wprowadzili admini, którzy piszą:

a tak na prawdę serwisy te podobne nie są w ogóle, bo to, że wszędzie mogę dodawać jakieś wpisy, to nie oznacza, że serwisy są podobne i nie dziwię się ani Wam, ani Wykopowiczą, że nie są zadowoleni z całej sytuacji i z braku jakiejkolwiek informacji, gdyby